Donanım

Apple, AirPods Studio üretimine başladı iddiası!

Apple'ın, AirPods Studio üretimine Vietnam'da başladığı iddia edildi. Detaylar haberimizde...

Apple, AirPods Studio üretimine başladı iddiası!

Tayvan ve Büyük Çin bölgesindeki yarı iletken, elektronik, bilgisayar ve iletişim endüstrileri için günlük bir gazete olan DigiTimes'ın haberine göre; Apple’ın kablosuz kulaküstü kulaklığı AirPods Studio’nun üretimi Vietnam’da başladı.

Apple, AirPods Studio üretimine başladı iddiası!

Bilmeyenler için hatırlatalım; Apple, 2014 yılında Beats Electronics’i satın alarak kendi bünyesine katmıştı. Uzun zamandır ise Apple'ın kendi kulak üstü kablosuz kulaklığını tasarladığına dair söylentiler konuşulmaya başlanmıştı.

Özellikle de son dönemde yapmış olduğu başarılı tahmin ve açıklamaları ile gündemden eksik olmayan Jon Prosser, bu bilgiyi doğrulamıştı. Hatta yeni kulak üstü kulaklığın ismi dahi açıkladı. Jon Prosser'ın iddiasına göre Apple'ın yeni kulak üstü kulaklığının ismi Apple AirPods Studio olacaktı.

Apple, AirPods Studio üretimine başladı iddiası! - Resim : 1

Bunun yanında MacRumors isimli internet sitesinde yer alan habere göre de Apple, yakın gelecekte kafa bantlı kulaklık çıkarmaya hazırlanıyordu. AirPods Studio adını alacak olan kulaklıklar sayesinde, çok daha profesyonel bir kullanım ve müzik deneyimi yaşatması beklenen firmanın bu yıl içerisinde bu kulaklıkları tanıtması ve piyasaya sunması bekleniyordu.

ABD'li teknoloji devi Apple’ın, kısa zaman içinde duyurusunu gerçekleştirmesi beklenen kulaküstü kulaklığı AirPods Studio modeli hakkında şimdi de yeni bir iddia ortaya atıldı. İddia Tayvan ve Büyük Çin bölgesindeki yarı iletken, elektronik, bilgisayar ve iletişim endüstrileri için günlük bir gazete olan DigiTimes tarafından gerçekleşti.

DigiTimes'ın haberine göre; Apple’ın kablosuz kulaküstü kulaklığı AirPods Studio’nun üretimi Vietnam’da başladı. DigiTimes'ın ise bu iddiayı, Apple’a yakın kaynaklar tarafından elde ettiği düşünülüyor.

AirPods Studio isimli kulaklıkların bugüne dek yalnızca iOS 14’te kendisini gösterdiğini ve iOS 14 işletim sisteminin içinde bulunduğumuz yılın sonbahar aylarında tanıtılacağını düşünürsek, kulaklıklar şu anda üretiliyor olsa bile, piyasaya sunulması yıl sonunu bulabilir.

Yorumlar
Phitoz
Photoshop yapan arkadaşı değiştirseniz iyi olur. Beats kulaklığın üzerine de Apple logosunu bariz şekilde koymazsın.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.