Donanım

Apple hybrid laptop mu üretecek?

Apple hybrid laptop alanında da yeni girişimleriyle tekrar gündeme düştü.

Apple hybrid laptop mu üretecek?

Hybrid bilgisayarlar küçük ve kullanışlı olmasına rağmen, en iyiyi arayanlar için çok iyi seçenekler olarak görülmüyor. Apple’ın da bu sektöre girmesi işlerin rengini değiştirebilir. Apple’ın hybrid bilgisayar ve laptoplarının gelmesi bu ön yargıyı kırabilmesinin yanı sıra diğer üreticileri şüphesiz ki hareketlendirecektir.

Apple’ın yeni patentlerinden yola çıkılarak yeni bilgisayar hakkında bazı tahminler yapılıyor. Örneğin laptop wireless ile şarj edilebilir özellikte olacak. Windows yeni dokunmatik özellikleriyle sunduğu özelliklerini diğer kullanıcıların faydalanamayacağını belirtiyor. Dolayısıyla Apple laptopları için nasıl bir yeni teknoloji tasarladı henüz bilmiyoruz ancak Windows’a rakip çıkması şart.

1366282987_apple-tablet-laptop-hybrid1-1.jpg

Apple hybrid bilgisayarların her zamanki Apple çizgisini de sürdüreceği belirtiliyor. Fiyatının da normal piyasanın üzerinde olacağı tahmin ediliyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.