Donanım

Çocuğunuzu 'Archos Arnova Childpad' ile sevindirin!

Basın Bülteni: 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Childpad armağanıyla anlam kazanıyor.

Çocuğunuzu 'Archos Arnova Childpad' ile sevindirin!

Art Sistem'in Türkiye distribütörlüğünü üstlendiği  Archos Arnova Childpad, çocukları bayram neşesiyle mutlu ediyor! 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda sadece ona özel bir hediye düşünüyorsanız seçiminiz Childpad.

Sadece çocuklara özel bu mucize tablet, 7” ekranı ve 800 x 480 pixel ekranıyla video izlemek, fotoğraf çekmek, oyun oynamak, ders çalışmak ideal!

1366114539_artes23nisan.jpg

ChildPad çizgi film "Big Buck Bunny©"
 ile birlikte gelirken, Angry Birds, eğitim ve genel kültür uygulamaları ve ebeveyn kontrollü internet gezintisi ile ailelerin kalbini fethediyor.

12 mm. inceliğinde ve 380 gr. ağırlığında Archos Arnova Childpad'i çocuğunuz dilediği yere götürebilir. Çocuklar için özel tasarlanmış ikonlar
, oyun, uygulama ve kitap klasörlerine direkt erişim
, çocuklar için özel olarak hazırlamış uygulama marketi "AppsLib"
, Android 4.0 Ice Cream Sandwich (ICS) işletim sistemi
, 1GHz işlemci ve 1GB RAM kapasiteli Childpad, çok eğlenceli!

1366114558_arteschild23.jpg

Arnova ChildPad 4GB* standart hafızası ile harikalar yaratıyor. Bu çocuğunuz için 5 film, 40,000 fotoğraf ve 2,000 müzik depolama alanı anlamına geliyor.

Üstelik ailelerin özel bir uygulama ile güvenlik kontrolü sağlayabildiği Childpad, çocuğunuz için en renkli ve doğru seçim. Arnova ChildPad ile 6 ay sınırsız ebeveyn kontrol uygulaması Editions Profil ürünü "Mobile Parental Filter" ücretsiz olarak geliyor. Çocuklar online tehlikelerden uzak tutuluyor.

Çocuğunuz için en özel teknoloji ChildPad 149$ + KDV fiyat etiketiyle evinizi bayram yerine çevirmeye hazır.

Yorumlar
Misafir
O paraya daha iyileri var...
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.