Donanım

''Apple Watch 2'' çıkış tarihi belli oldu

Apple, Apple Watch 2 için kolları sıvamış görünüyor. Tedarikçilerden gelen ilk bilgiler Apple Watch 2'nin çıkış tarihini ortaya koyuyor.


Apple Watch ile akıllı saat kategorisinde dengeleri değiştiren Apple, "Şimdiye kadar ürettiğimiz en kişisel cihaz" olarak anons ettiği akıllı saatin devam modelini önümüzdeki yıl kullanıcılarla buluşturacak.

Konuya ilişkin Apple cephesinden gelen resmi bir açıklama yok ancak, Apple’ın en önemli iş ortaklarından ve Apple Watch’ı üreten Tayvan merkezli Quanta Computer şirketinin başkanı Barry Lam, Apple Watch 2 üzerinde çalışmaya başladıklarını açıkladı.

İlginizi çekebilir; 

1447566901_apple-watch-bu-gun-satisa-cikti0.jpg

Apple Watch 2, 2016'da tanıtılacak

Barry Lam’a göre Apple Watch 2 selefine göre daha yüksek bir performans ortaya koyacak. 2016’nın ikinci çeyreğinde tanıtılacak Apple Watch 2’nin kullanıcılarla buluşması ise yılın üçüncü çeyreğinde gerçekleşecek.

Daha önceki haberlere göre Apple Watch 2’de tasarımın değişmeyeceği, Apple’ın daha çok akıllı saatin performans ve kullanım deneyimini artırmaya yönelik çalışmalar içerisinde olduğu belirtildi. 

Apple Watch Türkiye fiyatlarına buradan göz atabilirsiniz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.