Apple'dan yeni iPad için Türkçe tanıtım videoları

Apple, kısa süre önce satışa sunduğu ve daha çok öğrencileri hedeflediği yeni iPad modeli için Türk çocuklarının yer aldığı tanıtım videolarını yayınladı.

Apple'dan yeni iPad için Türkçe tanıtım videoları

Geçtiğimiz günlerde düzenlediği bir basın etkinliği ile eğitim odaklı yeni iPad modellerini tanıtan Apple, öğrencileri hedeflediğini açıklamıştı. Bu yeni modelle ilgili olarak şimdi de Türkçe tanıtım videoları yayınlandı. Yeni iPad'in özelliklerinin anlatıldığı 5 farklı videoyu yayınlayan  firma farklı özelliklere dikkat çekmeye çalışıyor.

Ucuz tablet modeli olarak lanse edilen yeni iPad kalemli kullanımı ile öğrencileri  hedefliyor. Apple Pencil adı verilen kaleme birlikte kullanılan bu yeni model hassas bir şekilde çizim yapma imkanı da sunuyor.

Apple'ın paylaştığı 5 tanıtım videosundaki çocukların hepsi de yeni tablet modeli ile yaptıkları çizimleri gösteriyor. Filmlerde yer alan çocukların isimleri ise Sude D., Efe N., Ece S., Ali G. ve Özgün Asya Ş. olarak belirtiliyor. Çocuklar sırasıyla 12, 9, 10, 7.5 ve 13 yaşında. Apple Türkiye'nin resmi YouTube kanalında yayınlanan videoları aşağıda izleyebilirsiniz:

Sude D.

Efe N.

Ece S.

Ali G.

Özgün Asya Ş.

Apple Türkiye daha önce de Türkçe bazı tanıtım videoları yayınlamıştı. Bunları YouTube resmi kanalından siz de izleyebilirsiniz.