Donanım

Apple'dan kafa üstü kulaklık geliyor!

Apple'ın yeni iPhone modelleri ile kafa üstü kablosuz kulaklık tanıtacağı söyleniyor. Peki, bu kulaklık Beats adını mı taşıyacak?

Apple'dan kafa üstü kulaklık geliyor!

iPhone 7 ile 3.5mm girişe veda eden Apple, alternatif çözüm olarak kablosuz kulaklığı AirPods'u satışa sunmuştu. Ses kalitesi olarak çoğu odyofili tatmin etmeyen AirPods, gelen bilgilere göre bu yıl yenilenecek.

Hey Siri komutu, kablosuz şarj kutusu ve su geçirmez özellikler ile gelmesi beklenen AirPods 2'nin yanında, bir de kablosuz kafa üstü kulaklık modeli tanıtılacağı söyleniyor.

Beats'i rekor fiyata geçtiğimiz yıllarda bünyesine katan Apple, hali hazırda Beats markasının kablosuz kulaklıklarını satıyor. Ancak Apple, bu yıl tanıtacağı yeni kulaklıklarında kendi markasını kullanabilir.

Apple'dan kafa üstü kulaklık geliyor! - Resim : 1

Apple imzasını taşyacak olan kablosuz kafaüstü kulaklığın, Apple W2 çipi ve gürültü engelleme özelliği ile gelmesi bekleniyor. Sürücü olarak 40mm kullanacağını tahmin ettiğimiz Apple, popüler kültürün etkisinden dolayı bass ağrılıklı bir kulaklık ile karşımıza çıkabilir.

Yorumlar
Ck
Airpods ses konusunda çoğu odyofili tatmin etmiyor demişsiniz ve haklı olabilirsiniz ancak zaten Airpods’ın hedef kitlesi onlar değil onlar müziği amfiye bağlanıp dinleyen ‘amfi’bikler
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.