Donanım

Asus' la kaliteli görüntüyü yeniden keşfedin!

Asus'un yeni ürettiği LED ekranlı monitörler %55 oranında tasarruf sağlıyor


Dünyanın en büyük Anakart üreticisi olma ünvanını kazanan Asus, aynı başarıyı monitörlerinde de göstermek için büyük çaba sarf ediyor. Neredeyse teknoloji olarak her alanda kendini göstermeye çalışan şirket, monitör pazarında da ciddi adımlar atmaya başladı.

Bu monitörlerin başında, her açıdan bakıldığında aynı görüntü kalitesini ve canlı renkleri verebilen ML239H modeli yer alıyor. Çok ince bir tasarıma sahip olan ürünün parlak siyah piyano rengi ile de göz dolduruyor.

Ürün hem yatay hemde dikey olmak üzere 178 derecelik geniş görüş açılı IPS panele sahip. Bu panel sayesinde monitöre hangi açıdan bakarsanız bakın en görüntüyü alacaksınız. Böylece siz monitöre değil monitör size uyacak ve arkanıza yaslandığınızda görüntü hiç kaybolmayacak. Ayrıca, HDMI çıkışı sayesinde FULL HD 1080P (1920x1080) desteği ile mükemmel renklere kavuşacaksınız.

50.000.000:1 kontrast oranına sahip ML239H, görütüye göre otomatik olarak arka ışık parlaklığı ayarlayarak, daha canlı renkler elde etmenizi sağlar.

Ayrıca çevreye karşı duyarlı olarak üretilen üründe, civasız LED arkadan paneller kullanılıyor. Ekonomik modu ile de %55 oranında enerji tasarrufu sağlayabiliyor.

Asus ML239H 375 TL + KDV fiyatından önümüzdeki hafta satışa sunulacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.