Donanım

Asus, Nexus 7 satışlarını açıklıyor!

Google ve Asus'un 7 inçlik tableti bakın ne kadar satıyor!

Asus, Nexus 7 satışlarını açıklıyor!

Tayvanlı bilgisayar üreticisi ve Google'ın iş birliği sonucu üretilen tabletten kullanıcılar memnun görünüyor. Google'ın 7 inç tableti Asus işbirliğinde çıkan en ucuz tabletlerden biri olmuştu. Ucuz olmasının yanında güçlü performans özellikleriyle de dikkatleri üzerine çekmişti.

Nexus 7'nin satışa çıkışının üzerinden aylar geçti ve Asus Nexus 7 satışlarını açıkladı. Nexus 7 Android Jelly Bean ile gelen tablet ayda 1 milyon satış rakamlarına ulaşıyor. Her ne kadar Google resmi satış raporlarını yayınlamasa da Asus bu konuda elektronik cihazlarının reklamını yapmayı ertelemiyor.

1351693089_35338333-15610x435.jpg
Asus notebooklarının satışı konusunda neredeyse rekora koşuyor. Asus'un laptopları ayda 5 milyon ön sipariş alıyor. Nexus 7'nin tek dezavantajı diyebileceğimiz yanı 3G'sinin olmaması. Bir çok kullanıcı için büyük bir problem oluşturuyor, fakat fiyatındaki düşüklüğün de buna bağlı olduğunu söyleyebiliriz.
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.