Donanım

Asus ürünleri Otantik Güzellik sergisinde

ASUS 2013 Milan Tasarım Haftası’nda, Otantik Güzellik Sergisi’ni tanıtıyor.

Asus ürünleri Otantik Güzellik sergisinde

ASUS TAICHI™, PadFone™ Infinity ve diğer muhteşem ürün tasarımlarını 9-14 Nisan tarihleri arasında Opificio 31’de sergiliyor.

ASUS bu yıl 9-14 Nisan tarihleri arasında Opificio 31 avlusunda düzenlediği “Otantik Güzellik” sergisiyle Milan Tasarım Haftası’na katılıyor. Sergide, ASUS TAICHI™ Ultrabook™ ve PadFone™ Infinity gibi eşsiz bir işçilik taşıyan ürünlerin yanı sıra çoklu dokunmatik dizüstü bilgisayarlar, tabletler, All-in-One PC’ler, monitörler ve aksesuarlar da var.

ASUS Pazarlama Müdürü Manuela Lavezzari, “Otantik Güzellik pek çok duyguya hitap edebilir ve bu, ürünlerimize yön veren Design Thinking ile sürekli başarmaya çalıştığımız bir şey. Tasarımda dürüstlük arayışıyla bir tür mükemmellik ölçüsüne varmayı ve ASUS ürünlerinde inanılmazı sunma sözünü yerine getirmek için çalışıyoruz” diyor.

1365503921_asustaichidualscreen01.jpg

Otantik Güzellik

Otantik Güzellik sergisinin ardındaki konsept, bütün biçim ve ifadelerde güzelliğin kaynakları üstüne kurulu. Bu yılın sergisi iki katta gerçekleştiriliyor ve ürün tasarım videoları ile 3D video-harita projeksiyonlar da gösteriliyor.

Sergide yer alan ana ürünler arasında PadFone™ Infinity, yenilikçi çift-ekran ASUS TAICHI™ Ultrabook™ ve ayrılabilir tablet ekranıyla Transformer Book Ultrabook™ da var. Ayrıca ASUS Transformer AiO hepsi bir arada PC ile VivoTab™ Akıllı Windows 8 tablet de sergileniyor.

ASUS Design Thinking

ASUS’un “Design Thinking – İnsanlarla Başla” felsefesi, teknolojinin mutlaka kullanıcıların sürekli değişen yaşam tarzlarına uyması fikrine dayanıyor. ASUS Design, çeşitli ihtiyaçlara cevap verecek yeni çözümler ararken kullanıcıları göz önünde bulundurup onları dinliyor. Bu yaklaşım Good Design, Red Dot ve G Mark tarafından takdir edilmenin yanı sıra 2013 yılında dokuz iF Tasarım Ödülü ile de ödüllendirildi.

1365504016_asusmilandesignweek.jpg

ASUS Happiness 2.0 kullanıcı deneyimini yeni seviyelere yükselten birtakım anahtar fikirlerin önemine vurgu yapıyor. Bunların arasında IPS ekranların sunduğu billur netliğinde görüntüler, ASUS’un tescilli SonicMaster teknolojisinin sağladığı yüksek ses kalitesi ve “Smart Gesture” desteği olan çoklu-dokunmatik touchpad’ler var. Milan Tasarım Haftası, insanları bu ürünlere ve arkalarında yatan hikayelere yaklaştıran bir platform.

ASUS, 2013 Milan Tasarım Haftası’nda

ASUS Otantik Güzellik Sergisi, 9-14 Nisan tarihleri arasında, saat 10:00’dan 21:00’e kadar açık olan ve Opificio 31 avlusunda gerçekleştiriliyor. Basın galası ise 8 Nisan’da 16:00-21:00 saatleri arasında yapıldı. 2013 Milan Tasarım Haftası’nda ASUS, Fuorisalone.it ile Brera Tasarım Alanı’nın ana sponsoru ve Superstudio Group’un Geçici Yeni Tasarım Müzesi’nin değerli bir ortağı olarak yer alıyor.

1365504048_asusmilandesignweek2.jpg

2013 Milan Tasarım Haftası’nda sergilenen ASUS ürünleri

ASUS TAICHI™

ASUS TAICHI™ çift ekran tasarımıyla eşsiz bir Ultrabook™. Hem dizüstü bilgisayar hem de tablet olarak kullanılabilen ürün en üst seviyede mobil esneklik sağlıyor.

Daha fazla bilgi için:

http://www.asus.com.tr/Notebooks/Superior_Mobility/ASUS_TAICHI_21/

ASUS PadFone™ Infinity

ASUS PadFone™ Infinity, metalik tasarıma sahip güçlü bir LTE akıllı telefon. PadFone™ Infinity İstasyonu’na takıldığında ise 10.1 inç bir tablete dönüşüyor.

Daha fazla bilgi için:

http://www.asus.com.tr/Mobile/PadFone/

ASUS Transformer Book

ASUS Transformer Book, hem tablet hem de dizüstü bilgisayar olarak kullanılabilen, Windows 8 işletim sistemine sahip bir cihaz.

Daha fazla bilgi için:

http://www.asus.com/Notebooks_Ultrabooks/ASUS_Transformer_Book_TX300/

ASUS Transformer AiO

Transformer AiO, dünyanın ilk All-in-One PC’si. Ayrılabilir ekranla hem tek başına bir tablet hem de üç farklı kullanım modu sunuyor.

Daha fazla bilgi için:

http://www.asus.com.tr/Allinone_PCs/18_inch/ASUS_Transformer_AiO_P1801/

ASUS VivoTab™ Smart

VivoTab™ Smart tablet, 10.1 inç ekranıyla tam bir Windows 8 deneyimi sunuyor. İnce ve hafif bu cihaz, parlak ve net görüntüler için ideal.

Daha fazla bilgi için: http://www.asus.com.tr/Tablet/VivoTab/ASUS_VivoTab/

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.