Donanım

Avrupa'nın en çok ilgi gören telefonu oldu!

Avrupa'da her ay değişen hit telefonlar listesinde bu ay LG birinci sırada!

Avrupa'nın en çok ilgi gören telefonu oldu!

Geçtiğimiz aylarda da yapılan ayın telefonu uygulaması için yapılan araştırma sonucunda LG'nin beğenilen telefonu Optimus L5 bu ayın en hit telefonu oldu. LG Optimus serisinin 2. modelinin Avrupa'da üst raflara çıkması şirket tarafından da onaylandı. LG Optimus L5, 4-inch HVGA ekran, 800MHz işlemci ve 5-megapixel LED flash,otomatik odaklamalı kameraya sahip. Ayrıca 1500 mAh batarya ve 4GB dahili hafıza içeriyor,Android 4.0 Ice cream Sandwich işletim sistemini kullanıyor.

Avrupa ve Güney Amerika'da üretilen modellerin donanımsal olarak farklılıkları mevcut. Avrupa ve Güney Amerika'da L5 NFC ile entegre edilirken;Asya,Orta Doğu,Merkez ve Kuzey Amerika'da Optimus L5 çift SIM kart özelliği taşıyor.

1340015196_665x300-copy.jpg

Optimus L5 118.3 x 66.5 x 9.5 mm boyutlarında olup,LG boyutlarının sınıfının en incesi olmasına yeterli olduğunu belirtiyor. Cihaz piyasanın en iyilerinden olmamasına rağmen, NFC teknolojisini düşük bir fiyata sağlama girişimi kayda değer görülüyor.

Fiyat konusu henüz net olmasa da LG şirketi, bu ay Optimus L5'in Güney Amerika,Almanya ve Fransa'da; Asya,Orta Doğu ve Kuzey Amerika'dan daha çok önce çıkacağını vurguluyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.