Donanım

Bang & Olufsen eski hoparlörlerinizi akıllı yapacak!

Eski hoparlörlerinizi seviyor ancak daha teknolojiklerini mi arıyorsunuz? O zaman bu eklenti tam size göre!


Bang & Olufsen, HiFiBerry ile ortaklaşa çalışarak yeni bir açık kaynak ürününü piyasaya sürdü. Bu ürün eski hoparlörlerinizi yükseltip kablosuz bağlantılara dönüştürmenizi sağlayacak.

Beocreate 4 Channel Amplifier, pasif hoparlörlerle müzik çalma için tasarlanmış bir kombinasyon panosu. Tek başına bir dijital yükseltici olarak çalışıyor ancak Wi-Fi veya Bluetooth özelliklerini etkinleştirmek için bir Raspberry Pi'ye ihtiyacınız olacak. 

Raspberry  Pi amplifikatöre direk takılabiliyor, bu nedenle lehimleme gerekmez ve hoparlörler vidayla bağlanabilir. Beocreate 4, kullanıcıların herhangi bir jenerik hoparlörü etkinleştirmesine ve bunları Airplay, Bluetooth veya Spotify aracılığıyla müzik çalmak için kullanmalarına izin veren yazılımla birlikte geliyor. HiFiBerry, yazılımın açık kaynak olduğunu ve gelecekte daha fazla işlevsellik planladıklarını belirtiyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.