Donanım

Beats’ın 3 yeni rengi kullanıcıların akıllarını başlarından alacak

Dünyanın en önemli kablosuz kulaklık markalarından biri olan Beats, yeni modeli için tüm imkanlarını seferber etmiş gibi görünüyor.

Beats’ın 3 yeni rengi kullanıcıların akıllarını başlarından alacak

Beats Fit Pro kulaklıkları, bu ayın başlarında ki sızıntılarından sonra, şimdi de resmi olarak üç yeni renk seçeneğiyle karşımıza çıkıyor. Bu renkler Mavi, Pembe ve Sarı. Ayrıca kulaklıkların daha önceki renkleri ise, siyah, beyaz, Gri ve mordu. Ancak hemen belirtelim ki bu kulaklıklar yeni renklerin dışında, özellik olarak selefleriyle tamamen aynı özelliklere sahipler.

Beats Fit Pro, Beats'in premium kablosuz kulaklıkları konumunda. Bunlar, aktif gürültü önleme, baş izleme ile mekansal ses ve Apple H1 çip gibi benzer özelliklere sahip ilk nesil AirPods Pro'ya göre daha fitness odaklı bir versiyon.

Beats’ın 3 yeni rengi kullanıcıların akıllarını başlarından alacak - Resim : 1

Beats’ın 3 yeni rengi kullanıcıların akıllarını başlarından alacak

Beats Fit Pro ayrıca, antrenman sırasında kulaklarınızda sabitlemenize yardımcı olan kanatlı uçlara sahip. Yeri gelmişken belirtmek gerekirse yeni Beats Fit Pro renkleri, diğer renklerle aynı tutardan yani 200 dolarlık fiyatla 23 Şubat'ta satışa sunulacak.

Beats Fit Pro kulaklıklarının güncellenmesi, özellikle fitness meraklıları ve yüksek kaliteli kablosuz kulaklık arayanlar için heyecan verici bir haber. Yeni renk seçenekleri, daha geniş bir kitleye hitap etmeyi amaçlıyor ve farklı zevklere uyum sağlayacak şekilde tasarlanmış. Bunun yanı sıra, Beats Fit Pro kulaklıklarının, diğer renk sürümlerinde olduğu gibi yüksek kaliteli ses ve gelişmiş özellikleri sunacağı da herkesin malumu.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.