Donanım

Bu buzdolabı USB'den güç alıyor!

Bilgisayarınızın başında otururken hemen yanınızda minik bir buzdolabı olsa ne dersiniz?

Bu buzdolabı USB'den güç alıyor!

Yaz mevsiminin gelmesi ve sıcakların artması ile insanlardaki hararet ve sıvı tüketimi de çoğaldı. Tabi ki bu sıcaklarda bu sıvı tüketimi sıcak gitmez bu yüzden doğal olarak soğuk içeceklere olan ilgide arttı. Ne zaman sıcak bassa elimize hemen soğuk bir şeyler alıp yudumluyoruz. Günün büyük bölümünü bilgisayar başında geçirenler için bu daha zor. Peki ya bilgisayarınızın başında otururken hemen yanınızda minik bir buzdolabı olsa ne dersiniz?

1340365398_ledbeverageholder.jpg

Artık bu mümkün. Tek içimlik sıvıları saklayabilme kapasitesine sahip bu minik buzdolabı ihtiyaç duyduğu enerjiyide USB bağlantısı ile bilgisayarınızdan alıyor. Kapasitesi küçük ama sıcaktan bunaldığınız anlarda imdadınıza yetişecek. Sadece tek kutu içeceği soğutma kapasitesine sahip olması sayesinde çok fazla bir yer de kaplamıyor.

1340365782_usbled.jpg

Küçük boyutuyla fazla yer kaplamayan cihaz, siz çalışma masasında bilgisayarınızla çalışırken rahatlıkla masanızın bir köşesinde içeceğinizi soğutacak. Retro tasarıma sahip bu soğutucu içerisinde mavi renkli bir LED barındırıyor. Ürünün fiyatı ise 19.99 dolar.

Daha fazla bilgi için burayı tıklayınız.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.