Donanım

Bu CD ve DVD yazıcı Notebooklara özel

Transcend'ten yeni nesil Notebooklara özel çok ince taşınabilir CD/DVD yazıcı.

Bu CD ve DVD yazıcı Notebooklara özel

Dünyanın önde gelen depolama ve multimedya markalarından Transcend Information, Inc. (Transcend®), 8X hızında ince ve taşınabilir CD/DVD yazıcısını duyurdu. Yalnızca 13,9mm yüksekliğinde ve Transcend markalı en ince CD/DVD yazıcı özelliğine sahip ürün, günümüzün ultra-ince ve hafif taşınabilir bilgisayarları yada ultrabookları için ideal bir optik sürücü olma özelliği taşıyor.

Veri iletimi ve güç ihtiyacını sadece tek bir USB kablo üzerinden sağlayan ürün, optik sürücü gerektiren oyun, kurulum ve yedekleme ihtiyaçlarınıza sizi yormadan cevap verecek şekilde tasarlanmış. Günümüzün yeni nesil optik sürücüsü olmayan yüksek seviye taşınabilir bilgisayarlarına uygun, ince ve zarif bir çözüm olan Transcend CD/DVD yazıcı, incelliğinin yanısıra diğer taşınabilir standart optik sürücülere göre %44 daha hafif yapısı ile çantanızda kolaylıkla yer bulabilir.

1352137476_ts8xdvdsphoto1.jpg

Ürün paketinde ayrıca tam özellikli CyberLink® Power2Go yazılımı ve CyberLink's MediaShow yazılımının 30 günlük deneme sürümü bulunuyor. Bu kolay kullanımlı yazılımlar sayesinde kullanıcılar müzik, veri, video ve bootable CD ve DVD formatlı disklerin yanısıra kendi medya dosyalarını da kolay ve hızlı biçimde hazırlayabiliyorlar.

Transcend'in bu ultra taşınabilir CD/DVD yazıcısı, Windows 7 ile tam uyumlu ve Vista/XP, Mac OS gibi tüm diğer işletim sistemleri ile sorunsuz olarak çalışabiliyor. 8X DVD ve 24X CD yazma hızına sahip sürücü, çift  katmanlı DVD medyalarına da sorunsuz olarak kayıt yapıyor.2 yıl garanti ile satılacak sürücüler için tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı ise 59usd+kdv.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.