Donanım

Bu fare dünyada ilk!

Mouse'unuzu artık scanner olarak kullanabileceksiniz.


LG tarafından geliştirilen yeni LSM-100, sıradan tarayıcılara göre çok daha basit bir şekilde tarayıcı görevini yerine getiriyor. Farenin sol tarafındaki tarama tuşuna basıp taramayı başlatmak yeterli, sonrasında fareyi taranacak yüzeyde gezdirmenizle tarama işlemi sona eriyor. 

Tarama işleminden sonra görüntülerinizi DOC,PNG,BMP,TIFF,XLS,PDF şeklinde kaydedebiliyor ve istediğiniz programa tutup sürükleme olanağınız oluyor. LG'nin özel yazılımı sayesinde tarattığınız görüntüyü anında sosyal ağlarda paylaşabilir veya e-posta olarak da gönderebilirsiniz. 

1314991449_lg-lsm-100-2.jpg
Ürün, 100'ün üzerinde dilin karakterlerini tanıma özelliğine sahip. Bu özelliğiyle taranan metni kolayca Word dosyasına çevirebilmekte ve kullanıcıları büyük bir zahmetten kurtarmakta.  

Birçok tarayıcının taradığı boyut çok büyük olmamasına rağmen LSM-100 A3 boyutuna varan sayfalara kadar tarayabilmektedir. Ayrıca, şık tasarımı ve ergonomik tutuşuyla da kullanıcılara rahat bir kullanım sağlıyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.