Donanım

Bu kılıfla iPhone'unuzu Android'e çevirin!

Çin merkezli aksesuar üreticisi Haimanwan'den iPhone'unuzu Android'e çeviren kılıf!

Bu kılıfla iPhone'unuzu Android'e çevirin!

Bidiğiniz gibi her iki platformda oldukça revaşta.Hatta her iki işletim sistemi de bazı kullanıcılar için fanatiklik yaratmış durumda.Her ne kadar durum böyle olsa da insan her iki platformun da deneyimini yaşamak ister içten içte.

İşte Çin merkezli aksesuar üreticisinin de vaadi bu yönde.Şimdilik ürettiği ürün iPhone'u Android'e çevirsede ilerleyen zamanlarda bu ürünün bir diğer versiyonu üretilecek ve buda Android'i iOS'a çevirmiş olacak.

Elbetteki üretilen MESUIT isimli bu kılıfın tek yeteneği platform arası geçiş değil.Kılıf bununla birlikte cihazınıza ek depolama alanı ve batarya kapasitesi de sağlamakta.

Söz konusu aksesuarın 4.7 inç ve 5.5 inç ekran büyüklüğüne sahip olan iPhone'lar için iki seçeneği mevcut.4.7 inçlik model bünyesinde 1700 mAh kapasiteli bir batarya ve 32GB/64GB/128GB kapasiteli bellek barındırıyor.5.5 inçlik model ise 2500 mAh kapasiteli batarya ve 32GB/64GB/128GB kapasiteli bellek barındırıyor.

Android, iOS içinde ayrı bir uygulama olarak açılmakta.Elbetteki kılıfın yeteneklerinin kullanılabilmesi için Lightning bağlantısının sağlanması şart.Kılıfların fiyatlarına bakacak olursak 4.7 inçlik model 149 dolar, 5.5 inçlik model ise 165 dolar şeklinde.Ayrıca belirtmem gerekir ki kılıfların tasarımları daha iyi olabilirdi.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.