Donanım

Bu kulaklığı çok seveceksiniz! Karşınızda Samsung Galaxy Buds Live!

Kablosuz kulaklık modellerine bir yenisi daha ekleniyor. Galaxy Buds Live olarak adlandırılan kulaklık, fasulye tanesine benzer bir tasarımla geliyor.


Teknoloji dünyasının lider üreticilerinden birisi olan Samsung şu sıralar yeni amiral gemi modellerine yoğunlaşsa da giyilebilir teknoloji sektörü ile de yakından ilgileniyor. Şimdiye kadar tüketicilere sunduğu kaliteli kablosuz kulaklık modelleri ile beğeni toplamayı başaran Güney Kore merkezli üretici, şimdi de yeni bir kablosuz kulaklık modeli üzerinde çalışıyor. Bu kablosuz kulaklığın ismi ise Galaxy Buds Live. Bu kulaklığı diğerlerinden ayıran temel özelliği ise tasarımsal yapısı olacak. Zira Galaxy Buds Live fasulye tanesine benzer bir görünüme bürünecek!

Bu kulaklığı çok seveceksiniz! Karşınızda Samsung Galaxy Buds Live!

Tasarımı ile diğer kablosuz kulaklık modellerinden sıyrılan Galaxy Buds Live, özellikleri itibari ile de kullanıcılarına iyi bir deneyim vadediyor. Bu özelliklerin başında ise herkesin memnun olacağı aktif gürültü engelleme teknolojisi de yer alıyor. Bu aktif gürültü engellemenin kalitesi ise oldukça merak ediliyor. Zira bu kulaklıklar yalnızca müzik dinlerken, oyun oynarken ve video izlerken kullanılmıyor. Artık pek çok kişi telefon görüşmelerini de bu kulaklıklar yardımıyla gerçekleştiriyor.

Galaxy Buds Live için 6 saniyelik kısa bir video yayınlanırken, bazı görseller de servis edildi. Kulaklığın pek çok kişi tarafından beğeni ile kullanılacağı aşikar. Zira Galaxy Buds Live, kulakta oldukça şık duruyor. Tüm bunların haricinde hemen hemen herkesin kafasında fiyatı ne olacak şeklinde bir soru var. Hali hazırda fiyat konusunda herhangi bir bilgi söz konusu değil ancak bir tahmin yapmamız gerekirse 150 dolara yakın olacağını söyleyebiliriz.

Yorumlar
Borem
Evet piyasada bir sürü kulaklık var tasarım olarak birbirlerine çok benziyorlar ama bu gerçekten farklı ve şık görünüyor
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.