Donanım

Bu yazıcı ile akıllı telefonlardan yazıcıya baskı dönemi

HP Officejet 150 Mobile All-in-One ile akıllı telefondan yazıcıya mobil baskı dönemi başladı.

Bu yazıcı ile akıllı telefonlardan yazıcıya baskı dönemi

Bir yazıcıda olması gereken her şeyi kompakt tasarımıyla bir araya getiren HP Officejet 150 Mobile All-in-One, yerleşik Bluetooth® teknolojisi sayesinde doğrudan mobil aygıtlarla eşleşebiliyor ve tek bir işlemle profesyonel kalitede belgeler yazdırabiliyor. Ürünle birlikte gelen lityum iyon pil, tam şarj edildiğinde 500 sayfaya kadar baskı yapabiliyor.

Doğrudan Windows Mobile® telefonlardan ve BlackBerry akıllı telefonlardan belge yazdırma özelliğine sahip olan 3,1 kg. ağırlığındaki yazıcı, Windows® ve Macintosh platformlarında çalışabiliyor. HP Termal Mürekkep Püskürtmeli baskı teknolojisini kullanan dünyanın ilk mürekkep püskürtmeli mobil all-in-one yazıcısının Türkiye’deki satış fiyatı 446 $ + KDV olarak belirlendi.

1357736737_hpofficejet150mobileaio1.jpg

Mürekkebe dokunun!

5,99 cm büyüklüğündeki renkli grafik ve dokunmatik ekranıyla (CGD), seçilen alanda yazdırma, tarama ve kopyalama özelliğini kullanan HP Officejet 150 Mobile All-in-One, bilgisayara, e-postaya, USB sürücüsüne veya bellek kartına tarama yapabiliyor, belgeleri PDF ve JPEG dosyalarına dönüştürebiliyor.

220 MHz işlemci hızı sayesinde dakikada 5 siyah, 3,5 renkli sayfaya kadar ISO hızları ile hızlı sonuç alabilen yazıcı, birden çok sayfalı belgeleri kolaylıkla yazdırabiliyor. Yazıcının yerleşik kağıt tepsisine 50 sayfaya kadar kağıt yüklenebiliyor.

1357736756_hpofficejet150mobileaio7.jpg

Ürünle birlikte verilen HP 65W Akıllı AC Adaptörü de HP dizüstü bilgisayarlarla birlikte kullanılabiliyor. HP Officejet 150 Mobile All-in-One, isteğe bağlı yüksek kapasiteli orijinal HP mürekkep kartuşları ve ENERGY STAR® belgesi sayesinde, enerji verimliliği açısından büyük bir avantaj sağlıyor, kullanıcılara uzun süre yazdırma imkânı veriyor.

Yorumlar
Misafir
HP bir numara
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.