Donanım

Bütçe dostu yeni Toshiba L3 serisi

L3 serisi, İnternet tarayıcı ve talebe bağlı video özellikleri ile temel Smart TV özellikleri gelişmiş görüntüleme seçenekleri sunuyor.

Bütçe dostu yeni Toshiba L3 serisi

TNB Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri A.Ş, Smart TV özelliğine ve şık görünüme sahip yeni L3 serisi televizyonları duyurdu. İçerik ve bağlanabilirlik açılarından daha fazla seçenek isteyen kullanıcılar için tasarlanan, hem akıllı hem de bütçe dostu yeni LED TV serisi, daha esnek bir görüntüleme deneyimine geçmek için ideal bir adım. 

L3 serisi Full HD 1080p netlik ile canlı renkler, net görüntüler ve daha kapsamlı görüntüleme için noktasal çözünürlük sağlarken, W3 serisi ise HD ready alternatifi olarak karşımıza çıkıyor. D3 modeli ise tek bir cihaz ile DVD izlemek isteyen kullanıcılar için dahili DVD oynatıcısı sayesinde ideal bir çözüm sunuyor. Her kullanıcının kendine özgü ihtiyaçlarını karşılamak üzere L3, W3 ve D3 serileri 59 cm (24”)’den 122 cm (48”)e kadar farklı ekran boyutu seçeneklerine sahip.

 1392981620_24d34331.jpg

İçeriklerin keyfine varmanın en akıllı yolu

Tüm L3 serisi televizyonlar en temel Smart TV özelliklerine sahip olmasıyla, evlerde kullanışlı bir ilave televizyon ve televizyonlarında web üzerinden içerik izlemeye yeni başlayanlar için kullanımı kolay bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Talebe bağlı video (VoD) hizmetleri için bir dizi uygulama ile kullanıcılar diledikleri içerikleri diledikleri zaman izleyebiliyorlar. Kullanıcılar YouTube üzerindeki popüler kliplerden, eğlence, müzik ve haber uygulamalarına kadar farklı içeriklere her an ulaşabiliyorlar. L3 serisi televizyonlarda hava durumu güncellemelerini bildiren uygulama da mevcut. Ayrıca kullanıcıların televizyonlarından doğrudan internet üzerinde gezinebilecekleri, böylece büyük ekranda arama ve gezinti yapabilecekleri, favori siteleri işaretleyebilecekleri internet tarayıcısı da bulunuyor.

Farklı multimedya kaynaklarına kolay erişim

Medya oynatıcı özelliği herhangi bir USB veya taşınabilir hard disk üzerindeki fotoğraf, video veya müzik dosyalarının kolayca televizyonda gösterilebilmesini veya üç adete kadar HDMI girişi ile oyun konsolu, set-top box, DVD veya Blu-ray oynatıcılardaki hazır içeriklere erişim sağlıyor. Ayrıca içerikler oda içindeki bir başka cihazdan doğrudan L3 serisi televizyonlara streaming ile aktarılabiliyor. Ev ağı üzerinden medya oynatımı ile dahili Wi-Fi özelliğinin bir araya gelmesi kullanıcıların herhangi bir PC’ye veya televizyona fiziksel olarak bağlamaya gerek duymadan filmleri ya da diğer içerikleri paylaşabilecekleri anlamına geliyor.

 1392981637_3240l34331.jpg

İnce, şık tasarım ve mükemmel bağlantı

L3 serisi televizyonlar Toshiba’nın tüm yeni televizyonlarında bulunan seçkin tasarım unsurlarını taşıyor. Modern ve ince şıklığıyla her mekana uyum sağlayan televiyonlar hem iç hem de dış özellikleri ile akıllı. Şık siyah, beyaz veya titanyum renklerdeki televizyonların hepsi esnek bağlantı seçeneklerine sahip.

HDMI ve USB girişlerine ek olarak, PC girişi sayesinde televizyon ekranının geniş PC ekranı olarak kullanabilmesine imkan veriyor. Tüm modeller geniş kanal seçenekleri için multi-tuner  çözümleri sunarken,  Dolby Digital Plus özelliği müzik ve seslere hi-fi ses özelliği katıyor. Tüm modeller AMR (Active Motion & Resolution) resim işleme özelliği sayesinde spor programları, filmler ve oyunlar gibi hızlı aksiyon sahnelerine yumuşaklık katıyor ve mükemmel netliği ile izleyicileri LED ekrana bağlıyor.

Toshiba L3, D3 ve W3 serisi televizyonlar 2014 yılının ilk çeyreğinde satışa sunulacak.

Toshiba L3, W3 ve D3 serileri:

 • Açık tarayıcı ile Smart TV özelliği
 • Bağlantı1: dahili Wi-Fi®, 3 adete kadar HDMI®, 1 x USB, 1x PC girişi, ev ağı üzerinden medya aktarımı
 • Ses: Dolby® Digital Plus
 • USB medya oynatma
 • Siyah, beyaz ve titanyum1 renklerde
 • Tuner’ler: DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2, analog2

Toshiba L3 TV:

 • Full HD, 1920 x 1080p, LED ekran
 • AMR+ 200 (Active Motion & Resolution)
 • 122 cm (48”) LED Edge ile, 102 cm (40”), 80 cm (32”) Direct LED ile mevcuttur.

Toshiba W3 TV:

 • HD Ready, 1366 x 768, LED ekran
 • AMR+ 100 (Active Motion & Resolution)
 • 80 cm (32”) Direct LED ile mevcuttur.

Toshiba D3 TV:

 • HD Ready, 1366 x 768, LED ekran
 • Dahili DVD oynatıcı
 • AMR+ 100 (Active Motion & Resolution)
 • 59 cm (24”) LED Edge ile ve 80 cm (32”) with Direct LED ile mevcuttur.
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.