Donanım

Carbon Audio Zooka - İnceleme

Hoparlör alırken ilk tercihiniz olacak!

Carbon Audio Zooka - İnceleme

Telefon, tablet ve bilgisayarlar geliştikçe aksesuarlar da gerek değişik tasarımlarıyla gerekse çekici performanslarıyla işlerini yapmaya devam ediyor. Kimi zaman bir cihaza verilen para kadar aksesuarlara da vermiş oluyoruz.

Tablet ve laptoplar için tasarlanan hoparlör kaliteli bir ses sistemine sahip olmasının yanı sıra farklı bir tasarıma da sahiptir. Bluetooth bağlantısı aracılığıyla cihazlara bağlanan hoparlör işlevsel ve kullanışlı.

1354100874_zooka-wireless-speaker-review-front-362x241-c.jpg

iPad, iPhone ve iPod'larla da çalışabilen hoparlör tasarım olarak laptop ve tabletlere hitap ediyor. 100$ fiyatla gelen cihaz hem uygun bir fiyatla geliyor hem de iyi bir ses sistemi sunuyor.

1354100885_zooka-wireless-speaker-review-front-macbook-lid-1000x665.jpg

Laptopların üst kısmına yerleşmek üzere düşünülen yapısı karbon olup oldukça kaliteli bir deneyim sunmaktadır. Bunların yanı sıra üzerindeki tuşlarla kontrol edilebilmektedir. Cihazın tek dezavantajı ise bluetooth bağlantısı sırasında zaman zaman problemler oluşturabilmektedir.

1354100902_zooka-wireless-speaker-review-side-macbook-lid-1000x665.jpg
Hoparlörün ses veren kısımları sağ ve sol taraflarda bulunması nedeniyle sesin laptop kullanımı sırasında kısıtlanma ihtimali gözden kaçırılmış diyebiliriz. Ancak yine de Carbon Audio Zooka mutlaka yaşamanız gereken bir deneyim diyebiliriz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.