Donanım

Otomobilinizi sesli yönetin

Otomobilinizde Siri olsun

Otomobilinizi sesli yönetin

Geçtiğimiz yıllarda geleceğin teknolojisi olarak görülen teknoloji sonunda hayata geçiriliyor. Apple bağlantılı bu araçlar çok yakında daha da yakınımıza gelmesi bekleniyor. Apple'ın ses asistanı olan Siri ile entegre sistemli çalışan araçlar arasında Chevrolet Spark ve Chevrolet Sonic bulunuyor.

MyLink bilgi sistemiyle Siri bağlantılı sistem aracınızı telefonlarınız ile bağlantılı olarak sesli yönetimeniz sağlar. Artık müzik çalma ya da klima açıp kapama işlemlerini sesinizle yapabileceksiniz. Tek tuş devri sona eriyor, artık dokunmaya bile ihtiyacınız kalmıyor.

1354095303_chevymylinksiri01-jpg-600x415.jpg

Chevrolet yetkililerinden Cristi Landy sistemin güvenli, kolay ve güvenilir olduğunu vurguluyor. Bu araçlar sizlere Sirinin de katkılarıyla daha önce yaşamadığınız bir deneyim hazırlıyor. iPhone'daki Siri'nin araçlar için donanımlı olmaması nedeniyle yeni Siri güncellemesinin bu konuda yoğunlaşacağı düşünülüyor. Siri'nin araçlarda sağladığı işlemler:

1354095317_chevymylinksiri03-jpg-600x415.jpg

  • Sesinizle telefonunuza erişim
  • Müzik çalma, iTunes kütüphanesini kullanma, FM radio açma
  • iMessage ile mesaj gönderme, arama yapma
  • Tarih ve takvime erişme, programlarınızı ve etkinlikleri öğrenme
  • Web sayfalarına ulaşarak komplex sorulara bile cevap verebilme
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.