Donanım

Cihazlarınızın gizli potansiyelini ortaya çıkarın!

ECS size; evde, ofiste ve yolculuk sırasında kablosuz özgürlüğü her boyutuyla yaşayacağınız olanaklar sağlayacak.


Dünyanın önde gelen PC donanımı üreticilerinden ECS, uzmanlığını kablosuz bilişim alanında ürünler tasarlamak ve üretmekte kullanmaktadır. ECS’nin Mobile Widgets adını verdiği yeni ürün serisi sizlere uygun fiyatlarla, kullanıcı dostu bir dizi yeni ürün getiriyor.

Tüm bu yeni cihazların özelliği ; şu anda sahip olduğunuz elektronik ve bilgisayar ekipmanlarına yeni özellikler eklemektir. Mobile Widgets serisi taşınabilirlik, üretkenlik ve eğlence alanlarında yepyeni dünyalara erişiyor ve bunu yaparken de zaten alışkın olduğunuz donanımlarınızı kullanmanızı sağlıyor.

1344507855_e2dbcd3068.png

Var olan kablosuz aygıtların günümüzün yoğun veri kullanan uygulamalarına yanıt veremedikleri aşikardır. Yavaş, sürekli kesilen ya da hiç çalışmayan kablosuz bağlantılarla karşılaştığınızda bunu açık şekilde farketmişsinizdir. ECS’nin Mobile Widgets serisi her gittiğiniz yerde kablosuz bağlantıların keyfini çıkartmanızı amaçlıyor. Bu ürün serisi sayesinde ECS; HD video gibi zorlu uygulamalarda bile eksiksiz, ve sorunsuz bir kablosuz bağlantıyı mümkün kılmaktadır.

1344507594_4c5c712947.jpgTablet bilgisayarlar gibi günümüzün modern mobil araçları, dilediğimiz gibi gezmemize ve dolaşmamıza olanak sağlamaktadırlar ancak kablosuz bağlantı olanağı olmayınca genelde işe yaramıyorlar. Konakladığımız otellerde bazen sadece kablolu internet bağlantısı sunuluyor, ya da kablosuz internet için yüksek fiyat isteniyor. Kullanıcılar akıllı ve kablosuz TV’lere özenirken bir yandan da ellerindeki TV’leri değiştirmek istemiyorlar. İşte ECS Mobile Widget ailesi tüm bu problemlere ve daha fazlasına çözüm getiriyor.

Sihirli Araçlarla Tanışın!
ECS’nin Mobile Widget ürün serisinin düzenlenme amacı ; farklı kullanıcıların, çeşitli ortam ve durumlardaki gereksinimlerini eksiksiz ve pratik bir sekilde karşılamaktır. Tasarımda dikkate alınan öncelikli iki faktör taşınabilirlilik ve kablosuz iletişimdir. Serinin tüm üyeleri kolayca taşınabilecek, hatta çoğu cepte taşınabilecek kadar ufak yapıda olup , tüm bu ürünler her ortamda ve her zaman kablosuz iletişim olanağı sunmayı garanti edecektir.

Pocket WiFi
ECS’nin Pocket WiFi ürün serisi her zaman ve her yerde kablosuz iletişim sağlayan 3 ufak yapılı (kompakt)olup ,cok pratik ve kullanıslı imkanlar sunmaktadır. Cihazlar ; kolaylıkla taşınabilen ev kullanımına uygun ve ufak boyutlu olup Mini’den başlayıp, cepte taşınabilecek Tiny ve neredeyse avucunuzun içinde kaybolacak kadar ufak Skinny modeline kadar uzanmaktadır. Pocket WiFi serisi ürünlerinin üstlendikleri işlevler ;

  • bilgisayarlara ve LAN ağ bağlantısı içeren TV, oyun konsolu ve her türlü aygıta WiFi yeteneği ekleyebilmek
  • internet bağlantısı olan her ortamda anında kablosuz bir ağ olusturabilmek
  • internet erişimini ev ya da ofisin her köşesine iletmek için var olan bir kablosuz ağın gücünü ve kapsama alanını arttırabilmektir.


Pocket Speakerphone
ECS Pocket Speakerphone serisi, kullanımı kolay iki model içermektedir. eZ Bun ve eZ Bun bt ismindeki ürünlerimiz içerdikleri 360° alandan ses algılayabilen dahili mikrofonlarıyla gerek işte, gerekse kişisel kullanımda iletişim kurma şeklinizi değiştirmeye aday olacaktir. ECS Pocket Speakerphone serisinin her iki modeli de sorunsuz mobil kullanım için şarj edilebilir Lithium-ion pillerle donatılmış durumda olup piller USB üzerinden kolayca şarj edilebilmektedir.

1344507646_58444c0772.jpgDaha çok ofis kullanımı düşünülerek tasarlanmış olan eZ Bun modeli gürültü giderme (noise cancellation) gibi gelişmiş özellikleri yaninda 3 metre çaplı alana erişebilen hassas bir mikrofona sahiptir. Dahili mikrofonu olan bu hoparlör, her türlü dizüstü, masaüstü ya da tablet bilgisayarlara üzerindeki iki adet 3.5 mm fiş ya da USB bağlantısıyla bağlanabilmektedir.

eZ Bun bt modeli , günlük kullanım için tasarlanmış bir modeldir ve ellerinizi meşgul etmeden Bluetooth bağlantınizi kullanmanızı sağlar. Cihazın telefon, tablet ve dizüstü bilgisayarların ses kalitesini de yükseltmesi size ek bir avantajı olmasi yanında ; kullanılan büyük, basit kontroller gerek keyifle müzik dinlemek, gerekse araç kullanırken telefon görüşmesi yapmak için idealdir.

R100 Wi-Bridge
Ufak yapılı ECS R100 Wi-Bridge dijital yaşam tarzınız için ideal bir bağlantı çözümüdür. Evinizdeki sıradan TV’yi güncel bir akıllı TV’ye dönüştürmeniz de mümkün! Bilgisayarınız, akıllı telefonunuz ya da tabletinizdeki Full HD filmleri, oyunları ve müziği TV’nize kablosuz olarak aktarabilmek için R100 Wi-Bridge’i TV’nize ya da projektörünüze HDMI ya da VGA bağlantısı yoluyla bağlamanız yeterli olacaktır. ECS R100'ün dual-band, yüksek bant genişlikli kablosuz bağlantısı Blu-ray 1080p HD filmleri bile sinema kalitesinde, akıcı görüntülerle , kesintisiz bir sekilde izleme imkanı saglamaktadır.

1344507703_e7c030f8be.jpgKullanıcının istekleri ön planda
ECS Mobile Widgets serisi elektronik, bilişim ve iletişim cihazlarının eskimiş yüzlerine yeni bir nefes getirmektedir. Taşınabilirlik, üretkenlik ve eğlence alanlarında yepyeni olanaklar sağlayan bu araçlar, kullanıcılara zaten sahip oldukları donanımları yeniden değerlendirme şansı veriyorlar. ECS her cihazı her türlü kullanıcı için eksiksiz bir çözüm haline getirmek icin ve rakip ürünlere fark yaratmak uğruna ciddi uğraşlar veriyor. Kullanıcının isteklerini dinleyen ve yerine getiren bu anlayış sonucunda ECS; Mobile Widgets serisinin ciddi bir başarı elde edeceğinden cok emin. Üstelik, Mobile Widgets serisi altında daha da yeni, yenilikçi ürünlerin tasarımı halen sürüyor. ECS, bu heyecan verici ürünleri yakın gelecekte duyurmak için sabırsızlanmaktadır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.