Donanım

Nikon 16MP kamerasını duyurdu!

Nikon Coolpix L610 satışa çıkıyor.


Bir çok insanın fotoğraf çekerken DSLR'lere ihtiyacı yoktur, odaklanıp fotoğrafı çekmesi yeterlidir. Nikon Coolpix L610 için epey emek harcamış görünüyor. Kullanıcılara yeteri kadarından fazlasını vermeyi amaçlıyor.

Kamera 16 MP kamera sensoru,14x optik zoom, 3-inç LCD ekran ve 1080p video kayıt kapasitesiyle karşımıza çıkıyor. Bunlara ek olarak bazı yazılım numaralarıyla resimlerinizi daha iyi hale getirme imkanı sunuyor. 14x optik zoom 25mm'den 350mm'ye kadar büyütebiliyor. Lensler iki adet ED glass elementlerinden oluşuyor. Ayrıca Nikon bu kamerasına Easy Auto Mode sistemi yerleştirmiş, bu sistem sayesinde ışık şiddetine göre çekimler ayarlanıyor ve daha iyi hale getirilmeye çalışılıyor.

1344504884_nikoncoolpixl610.png

Kameraların en şikayet edilen özelliklerinden biri de bataryaları. Coolpix L610 AA bataryaya sahip. Bu batarya size herhangi bir seyahat sırasında şarj bakımından umutsuzluğa düştüğünüzde markete gidip yeni bir batarya alabilme imkanı sağlar. 1080p kalitesindeki videolar mini-HDMI girişiyle TV ekranında da izlenebilmektedir. Son olarak eylül ayında 249$ fiyat ve siyah, gümüş ve kırmızı renk seçenekleriyle satışa çıkacağı belirtiliyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.