Çinli üretici uygun fiyatlı kablosuz kulaklıkları için geri sayıma geçti

Motorola'nın yeni nesil kablosuz kulaklıkları, üstün ses kalitesi ve yenilikçi özellikleriyle yakında piyasaya sürülecek.

Çinli üretici uygun fiyatlı kablosuz kulaklıkları için geri sayıma geçti

Motorola, kişisel ses ürünleri alanında yeni bir seriyi piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Firma, tam kablosuz kulaklıkların lansmanını duyurdu ancak hangi model veya modellerin tanıtılacağını açıklamadı. Lansman zaman çizelgesi de henüz doğrulanmadı. Lansmanla ilgili paylaşılan küçük videoda sadece şarj kutusunun tasarımı gösteriliyor ve arka plandaki renk değişiklikleri, yakında çıkacak ses aksesuarının olası renk seçeneklerine işaret ediyor.

Sosyal medyada yapılan birkaç paylaşımda, Motorola Hindistan, yakında piyasaya sürülecek tam kablosuz kulaklıklarını tanıttı. İlk teaserlar pek bir bilgi vermese de "Mükemmelliğin Sesi" sloganıyla ve "yakında" vaadiyle dikkat çekti. Teaserda görülen Motorola markalı ürün, kulaklıkların şarj kutusu olabilir ve gri-yeşil bir tonu var.

Bir başka teaser, tam kulaklık şarj kutusunun tam bir görüntüsünü gösteriyor ve "Gençliğin Sesi" sloganını taşıyor. Kutunun arka planı koyu mavi, açık mavi, kırmızı ve sarı renklerde değişerek, muhtemel renk seçeneklerine işaret ediyor. Teaser, kutu üzerinde su damlaları göstererek, muhtemelen splash veya suya dayanıklılık özelliğine sahip olabileceğini öne sürüyor.

Çinli üretici uygun fiyatlı kablosuz kulaklıkları için geri sayıma geçti

Avrupa'da yakın zamanda Moto Buds ve Moto Buds+ modellerini piyasaya süren firma, bu modellerden birini veya her ikisini de Hindistan'da piyasaya sürebilir. Tanıtılan renk seçenekleri de bu modellerle uyumlu görünüyor. Daha yüksek model olan Moto Buds+, Sahil Kum ve Orman Gri renklerinde sunulurken, temel model Moto Buds ise Mercan Şeftali, Buzul Mavisi, Kivi Yeşili ve Yıldız Işığı Mavisi seçenekleriyle geliyor. Teaserlardan birinde görülen şarj kutusu, bu modellerden birine benziyor.

Moto Buds ve Moto Buds+ modelleri, 50dB'ye kadar Dinamik ANC desteği sunuyor ve Şeffaflık, Uyarlanabilir ve Gürültü Engelleme olmak üzere üç ön ayar moduna sahip. Ayrıca Bluetooth 5.3 bağlantısı destekliyor ve Moto Buds uygulaması ile uyumlu. Temel Moto Buds modeli tek 12.4mm dinamik sürücüye sahipken, Moto Buds+ modeli 11mm woofer ve 6mm tweeter ile donatılmış. Moto Buds ve Moto Buds+, sırasıyla toplamda 42 ve 38 saat pil ömrü sunuyor.