Donanım

Panasonic'ten değiştirilebilir lensli kompakt fotoğraf makinesi

Panasonic değiştirilebilir lens sistemli yeni kompakt fotoğraf makinelerini Viyana’da tanıttı

Panasonic'ten değiştirilebilir lensli kompakt fotoğraf makinesi

Panasonic Viyana’da gerçekleştirdiği Dijital Görüntüleme Semineri 2013’te kompakt tasarımda profesyonel fotoğraf kalitesi sunan Lumix G serisi makinelerini ve yeni lensini gün yüzüne çıkardı. Akıllı özellikleriyle dikkat çeken makineler arasında çekim anında teknik destek, kolay paylaşım ve üstün görüntü kalitesi ile Panasonic Lumix GF6 öne çıkıyor.

Panasonic’in yeni fotoğraf makinelerini tanıttığı Panasonic Dijital Görüntüleme Semineri 2013, 8-10 Nisan tarihleri arasında Avusturya’nın başkenti Viyana’da yapıldı. Etkinlikte Panasonic’in 2013 yazından itibaren fotoğraf severlerin kullanımına sunacağı son teknoloji ürünü fotoğraf makineleri, hantal DSLR makinelerin aksine kompakt tasarımları ile dikkat çekiyor ve profesyonel sonuçlar sağlıyor.

1366108037_panasonicgf61.jpg

Live MOS Sensör ve Venus Engine Görüntü İşlemci ile Panasonic Lumix GF6 büyük ilgi gördü

Panasonic Dijital Görüntüleme Semineri 2013’ün katılımcıları yeni Panasonic Lumix fotoğraf makinelerini Viyana şehir turunda ilk elden deneme fırsatı buldu. LUMIX G kategorisinin en yeni üyesi Panasonic Lumix GF6, yeni Live MOS Sensör, yeni geliştirilen Venus Engine Görüntü İşlemci ve yüksek hassasiyetli Işık Hızı Otomatik Odaklama gibi özellikleriyle en çok ilgi gören ürünler arasında yer aldı. Akıllı telefonları ile yaratıcı fotoğraflar yakalamayı seven ve fotoğrafçılık becerilerini daha profesyonel sonuçlarla buluşturmak adına diyafram, enstantane hızı ve lens seçimi gibi manüel ayarlar üzerinde daha fazla kontrole sahip olmak isteyen kullanıcılar için ideal bir makine olan GF6’nın ekranı yaklaşık 180 derece eğilebiliyor.  Kullanıcılar kolları ile uzakta tuttukları fotoğraf makinesinin monitörünü çevirerek kendilerini kadraja mükemmel bir şekilde yerleştirebiliyor. Makineye akıllı telefonunuzu ya da tabletinizi bağlayarak onları uzaktan çekimlerde birer vizör olarak kullanabiliyorsunuz.

1366108104_panasonicgf62.jpg

Etkinlikte tanıtılan diğer ürünler arasında, üstün görüntü kalitesi ve düşük ışık koşullarında sunduğu yüksek performansla dikkat çeken Panasonic Lumix G6, yaratıcı özellikleri kompakt bir gövdede buluşturan Panasonic Lumix LF1 ve manzara çekimlerinden spor karşılaşmalarına kadar her ortamda çekim becerisi sunan yeni lens LUMIX G VARIO 14-140mm yer aldı.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.