Donanım

Çocuk tabletinde büyük indirim! Fiyatı sadece 55 TL!

Eğer çocuğunuzun keyifli bir şekilde vakit geçirmesini istiyorsanız size güzel bir haberimiz var. Çocuk tabletinde büyük bir indirim söz konusu. İşte detaylar.

Çocuk tabletinde büyük indirim! Fiyatı sadece 55 TL!

Artık teknoloji çağında yaşadığımızı kabul etmemiz gerekiyor. Bu durum yeni yetişen nesli de ister istemez etkilemiş durumda. Şimdi ki çocuklar, daha yürümeye başlamadan akıllı telefonla tanışıyorlar. Hal böyle olunca da ekran bağımlılığı kaçınılmaz bir son oluyor.

Peki çocuklarımızı bu ekranlardan uzaklaştırmanın bir yolu yok mu? Elbette var. Pedagoglar tarafından tasarlanan çizim tabletleri bu noktada ailelerin yardımına yetişiyor.

Çocuk tabletinde büyük indirim! Fiyatı sadece 55 TL!

Çocuklar için tasarlanan bu çizim tabletleri ilk çıktığında hayli pahalıydı. Fakat rekabet koşulları ve diğer markaların da benzer ürünler geliştirmesi fiyatları aşağıya çekti. Şimdilerde 50 – 60 TL aralığına bile bu çizim tabletlerinden almak mümkün.

Mevcut ekonomik şartları göz önüne aldığımızda durum biraz ilginç görülebilir. 55TL gibi bir tutara 8 inçlik bir çizim tabletini nasıl veriyorlar diye düşünebilirsiniz. Zaten büyük bir ihtimalle bu fiyatlar Temmuz ayından sonra önemli oranda artacaktır. Eğer küçük yaşta bir çocuğunuz varsa, onu akıllı telefonlardan, tabletlerden soyutlamak istiyorsanız bu çizim tableti sizin için doğru seçenek olabilir.

Kullanımı son derece kolay olan bu tabletlerin içerisinden kalem çıktığını da sizlere hatırlatalım.

Dilerseniz indirimli satın alma sayfasına buradan göz atabilirsiniz.

Yorumlar
Kslwkwk
Wkakskl
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.