Donanım

Cooler Master, 25.yılını 16.7 milyon renkle kutluyor!

Cooler Master, kuruluşunun 25.yılını olağanüstü derecede renkli bir şekilde kutluyor.


Cooler Master, 25 yıl önce kuruldu ve hava ve su soğutmalarında; gerek performansı, gerek kalitesi ile dünyadaki pek çok oyun tutkununun beğenisini kazandı. Cooler Master, 25.yılına özel yeni soğutma sistemleri geliştirdi.

Markanın 16.7 milyon rengi destekleyen LED panelli hava ve su soğutucuları  ASUS, Gigabyte, MSI ve Asrock tarafından desteklenecek. Söz konusu panele sahip olacak soğutma sistemleri arasında MasterLiquid ML240 SMART ve MasterAir MA410M gibi modeller bulunacak.

Sıcaklık sensörüne sahip olmayan ancak bu renkli tasarımı paylaşan ürünler ise MasterLiquid ML240R, MasterLiquid ML120R, MasterAir MA410M, MasterFan MF120M ve MasterFan MF122R olarak belirlendi.

Cooler Master sözcüsü konuyla ilgili şu ifadeleri kullandı: "Cooler Master, termal çözümlerin ortaklarıyla birlikte geliştirilmesi için ortaklarıyla işbirliğinde bulunuyor. Yakında satışa sunulacak AMD Raven Ridge ile RGB LED özellikleri ile optimize edilmiş, düşük profilli bir soğutucu üretmek için A51'i geliştirdik. Üst düzey oyuncular için; ASUS TUF Oyun anakartı ile, ilk kez ASUS ve Cooler Master Suites'te kullanılacak çift kuleli soğutucu MasterAir MA620P ve MA410M'yi tasarladık"

 
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.