Daktilo ruhlu klavye XPG Summoner kutusundan çıkıyor!

Eğer mekanik klavyelerden hoşlanıyorsanız ve bir klavyede aradığınız en önemli şey sağlamlıksa sizleri XPG Summoner ile tanıştıralım.

Daktilo ruhlu klavye XPG Summoner kutusundan çıkıyor!

Son yıllarda mekanik klavyelerin oyun severler arasında hayli popüler olduğu inkâr edilemez bir gerçek. Özellikle de e-spor organizasyonları yaygınlaştıktan sonra, mekanik klavye modellerinin sayısında önemli artışlar yaşandı. Peki mekanik klavyeleri diğer klavyelerden ayıran özellikler neler? XPG Summoner kutu açılışına geçmeden önce biraz bu detaylardan bahsedelim.

Daktilo ruhlu klavye XPG Summoner kutusundan çıkıyor!

Mekanik klavyeler genel itibariyle basış hissiyatını oyuncuya çok daha iyi yansıtıyor. Bunun yanı sıra klavye ile verdiğiniz komutun işleme alınma süresi büyük oranda kısaltılmış oluyor. Malum oyun oynarken tuşlara basıldığının hissediliyor olması önemli bir etken. Haliyle bu durum mekanik klavyeleri oyun severlerin vazgeçilmezi haline getiriyor.

Bugün kutusunu açacağımız XPG Summoner da sağlamlığı ve görünüşüyle oyun severlerin beklentisine cevap verebilecek bir ürün. Klavyenin tek eksisi ise biraz gürültülü olması. Elbette bu detaylara incelememiz esnasında değineceğiz.

Dilerseniz Summoner kutu açılış videomuza aşağıdan göz atabilirsiniz.

Destek olmak için Teknolojioku YouTube kanalımıza abone olabilir ve videolarımızı beğenebilirsiniz.

Dip not olarak hatırlatalım arkadaşlar. Klavyenin inceleme videosu önümüzdeki günlerde yayınlanacak. XPG Summoner inceleme videosu ile kafanızdaki tüm soru işaretlerine cevap bulabileceksiniz. Bu arada klavyenin ülkemizdeki satış fiyatının da 600 TL civarında olduğunu belirtelim. Bu klavyenin bu paraya değip değmeyeceği sorusunun yanıtı ise inceleme videomuzda sizleri bekliyor olacak.