Donanım

Doğruysa yok satar: Uygun fiyatlı Apple Watch SE iddiası!

Akıllı saat modellerini pahalı bulan tüketicilere de ulaşmak isteyen Apple, nispeten uygun fiyatlı bir Apple Watch SE modelini satışa sunabilir!


ABD merkezli teknoloji devi Apple, kalitesi ile konuşulduğu kadar fiyat politikası ile de eleştirilere konu olan bir marka. Durumun farkında olarak zaman zaman diğer ürünlerine kıyasla daha uygun fiyatlı modeller üreterek bunları satışa sunan şirketin aynı politikayı akıllı saat pazarında da uygulayacağı iddiaları gündeme bomba gibi düştü. iPhone SE modelleri ile üretim maliyetlerini düşürerek daha düşük fiyatlı Apple kullanmak isteyen tüketici kitlesine de ulaşan şirket, bunun bir benzerini giyilebilir teknoloji sektörüne de taşıyabilir. İşte detaylar!

Doğruysa yok satar: Uygun fiyatlı Apple Watch SE iddiası!

Ben bir iOS telefon kullanmak istiyorum ancak aşırı yüksek bedeller de ödemek istemiyorum diyen tüketiciler için iPhone SE seçeneğini devreye sokan Apple, benzer formülü akıllı saat pazarına da taşıyabilir. Giyilebilir teknoloji sektörüne en çok önem veren üreticilerin başında gelen ABD merkezli teknoloji devinin hedefi ise iddialara göre uygun fiyatlı bir Apple Watch SE modeli üretmek ve kullanıcıların beğenisine sunmak. Hali hazırda Apple Watch Series 5'in giriş fiyatının 3.449 TL'den satıldığının bilgisini de sizlerle paylaşmış olalım.

Ancak ortaya atılan bir başka iddia ise Apple Watch SE olarak isimlendirilen cihazın yetişkinlere yönelik uygun fiyatlı bir akıllı saat olmasından ziyade çocuklara özel olarak geliştirileceği yönünde. Saatte yer alacağı belirtilen çocuk modu da bu iddiaları güçlendiriyor diyebiliriz. Henüz hakkında başka herhangi bir detay bilinmeyen saatin 2021 yılının Mart ayında tanıtılacağı ileri sürülüyor. Eğer konuşulanlar doğruysa zaman geçtikçe ortaya daha detaylı sızıntılar çıkacak demektir.

Yorumlar
Orhan
Gerçektende ucuzsa bende alabilirim
Cevapla
Enişte
Kio yüzde bin katılıyorum kardeşim.
Cevapla
Salaksvar
Ne saįak bir yazı böyle. Yok satarmış. Sanırım yazar herkesi kendi gibi gerižekalı sanıyor.
Cevapla
Kio
bumu ucuz yaptığı ne var o parayı hakediyor milletle dalga geçmeyi bırakın bu işte Çinliler amerikalıları geçti hem iyi hemde ucuz akıllı saat üretip satıyorla ben bu zenginleride anlamıyorum o saatten daha iyi özellikte saat var yarı fiyatına sırf desinlere kazık yemeye bayılıyorlar bir fakire 5 lira vermezler elin Amerikalılarına yağdırırlar kekolar
Cevapla
zfryr
salak zenginler ;D
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.