Mobil

iPhone 12 ailesi için heyecanlandıran iddia!

iPhone 12 ailesinin tanıtım tarihi hakkında heyecanlandıran bir iddia gündeme geldi. İşte tüm detaylar!


Teknoloji dünyası merak içerisinde ABD merkezli akıllı telefon üreticisi Apple tarafından piyasaya çıkartılacak olan iPhone 12 ailesini bekliyor. Telefonların özelliklerinden fiyatlarına kadar bu güne dek pek çok iddia ortaya atıldı ve bu iddialar hala konuşulmaya devam ediliyor. Özellikle iPhone 12 modelinin fiyat noktasında nispeten daha uygun bir bedelle satışa sunulacağı iddiası var ve bu da tüketicileri fazlasıyla heyecanlandırıyor. Şu günlerde konuşulan bir başka konu ise cihazların tanıtım günü. İşte detaylar!

iPhone 12 ailesi için heyecanlandıran iddia!

Koronavirüs pandemisi sebebi ile tedarik konusunda yaşanan sıkıntılar üretime de yansımış ve bu da şirketleri zor duruma sokmuştu. Zor duruma giren şirketlerden biri olan ABD menşeli üretici Apple'ın ise bu sebeplerden dolayı 2020 yılında geleneği bozacağı ve yeni nesil iPhone modellerini bu sene Ekim ayında tanıtacağı iddia edilmişti. Ancak gün geçtikçe farklı farklı duyumlar ve konuşmalar da kendini göstermeye devam ediyor. Bu konuşmalara göre ise Apple sanılanın aksine bu sene de geleneği bozmayacak ve telefonları her zaman olduğu gibi yine Eylül ayında sahneye çıkartacak.

Hatta bu sefer yalnızca Eylül ayı işaret edilmiyor, ortaya çıkan net bir tarih bile var. İddialara göre iPhone 12 ailesi 10 Eylül 2020 tarihinde YouTube üzerinden gerçekleştirilecek olan bir etkinlik ile beraber tanıtılacak. Cihazların her ne kadar Eylül ayında tanıtılacağı yönünde söylentiler güçlense de, satışa sunulması için biraz daha zamana ihtiyacı olabilir. Öyle ki iPhone 12 ailesi beklendiği gibi Eylül ayında tanıtılsa bile Ekim ayının ortalarına doğru satışa sunulacak gibi gözüküyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.