Donanım

DreamMe uyumadan önce koyun saydıracak! Video

Bir Kickstarter projesi olarak karşımıza çıkan DreamMe isimli cihaz özellikle uykunuzu tam manasıyla almanıza yardımcı olabilir.

DreamMe uyumadan önce koyun saydıracak! Video

Birçok değişik projelerin yatırım almak için yarıştığı Kickstarter, yine değişik bir ürünle yatırımcılardan fon bekliyor. Yvonne Joh tarafından dizayn edilmiş DreamMe adındaki aksesuar size diğer bilgilerle birlikte uykunuz kaçtığında çitlerden atlayan koyunları sayarak uyumanızı sağlayacak.

1440664655_dreamme.jpg

Fincan biçiminde bir tasarıma sahip DreamMe isimli akıllı aksesuar ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde özelleştirilebilir uygulama ile birlikte geliyor. DreamMeCan uygulaması ile akıllı telefonunuzdan ışık parlaklığını ve kontrastını artırabilmenizin yanı sıra odanızın tavanına projeksiyon benzeri animasyon yansıtma için dizayn edilmiş.

DreamMe sisteminin özellikleri şunlar:

●Tarih ve saat (yerel ve diğer şehirlerde)
●Hava (sıcaklık ve bulut örtüsü)
●Çeşitli bildirimler (mesajlar, cevapsız vb aramalar)
●Uyuyamıyorum modu "koyun sayma"hizmeti

 1440664934_dreamme.gif

Akıllı telefonlarla kontrol edilebilecek yeni aksesuar DreamMe, Kickstarter  projesi olarak karşımıza çıkıyor. Hızlı bir şekilde uykuya dalmak isteyenler tavanda çitten atlayan koyunları sayarak hemen uyuyabilir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.