Donanım

Dünyanın en küçük akıllı telefon şarjı

Bu şarj cihazını anahtarlığınıza takıp, cebinizde taşıyabilirsiniz.

Dünyanın en küçük akıllı telefon şarjı

Piyasada akıllı telefonunuz için bir sürü harici pil veya şarj etmenizi sağlayacak şarj cihazlarının olduğu stantlar görebilirsiniz. Ancak bunlar sizin için yeterli olmayabilir. Bir akıllı telefonun en azından bir tam gün şarjın gitmesi gerekir.

Devotec Industries tarafından oluşturulan bir küçük şarj cihazını sadece cihazınıza takarak güne sorunsuz devam edebilirsiniz. Anahtarlığa iliştirebileceğiniz şarj cihazını yanınızda rahatlıkla taşıyabilir ve her yerde cihazınızı şarj edebilirsiniz.

1364628634_fuel-keyrings.jpg

Telefonunuzu şarj edebileceğiniz küçük şarj cihazı Devotec, 220 mAh pil kapasitesi ile 20 ile 30 dakika arasında size konuşma süresi veya bekleme modunda birkaç saat telefonunuzun açık kalmasını sağlar. Çaresiz kaldığınız ve imkanınızın az olduğu yerlerde size oldukça yardımcı olacak bir çözüm gibi görünüyor.

1364628651_charging-fuel.jpg

Ayrıca bir kez şarj ettiğiniz şarj cihazı kullanmadığınız takdirde 3 ay boyunca gücünü saklar. Ancak yine de ayda bir şarj etmeniz tavsiye ediliyor.

Yorumlar
aytac
gp nin 4000 mh cihazi var 79 tl. biraz büyük boyutta ama cok hizli sarj ediyor tavsiye ederim şahsen.
Cevapla
Misafir
Yedek pil ala daha iyi...
Cevapla
gs
kickstarter proje sayfasından alabilirsin
Cevapla
Misafir
nerde satiliyo bu
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.