Donanım

Dünyanın en kücük Flash Belleği!

İşte dünyanın en küçük USB Flash Belleği!


Dünyanın en küçük USB flash belleği yeni Mikro UDP-çip, 19,5 x 14,5 mm ölçülerinde ve sadece 2,9 mm kalınlığa sahip. Bu süper küçük USB flash bellekler, 4, 8 ve 16 GB olarak piyasada yerlerini alıyorlar.

Deonet CEO'su Rob van Berkom'ın bu konuda yaptığı açıklamada "Deonet, yıllardır kullanıcı dostu ve kompakt USB bellekler için yüksek bir talep olduğunun farkındadır. Mikro UDP çipin geliştirilmesi ile USB pazarında yenilikçi olmaya devam ediyoruz. Bu yeni teknikle çok küçük boyutta USB belleklerle karşınıza çıkıyoruz." Dedi.

1342976261_deonetusb.jpg

Cüzdanda ve anahtarlıklarda kolaylıkla taşınabilen küçük USB belleklerin insanlara bu yönde büyük avantaj sağlıyorlar. Ayrıca bilgisayar ve laptop portlarına uyumlu bu küçük USB bellekler, bilgisayarınızda takılı olarak ta bırakılabilir. Bu şekilde bilgisayar çantasına da rahatlıkla konabilir.

Deonet'in dünyanın en küçük USB flash belleğine sahip olduğu orijinal modellerinden sadece bir tanesi. Deonet'in piyasadaki en pahalı, elmas taşlı altın USB belleği birkaç yıl önce uluslararası basının ilgi odağı olmuştu.

1342976323_custom-micro.jpg

Yorumlar
Misafir
bu kaç gb
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.