Donanım

Dünya'nın en parlak görüntü yakalayan kamerası!

Samsung Smart kamera alanında da bombasını patlattı!


Samsung EX2F kullanıcılarına yüksek görüntü ve video kalitesi sunuyor. Akıllı telefonlarda elde ettiği başarıdan sonra bu alanda da oldukça iyi ilerliyor. Akıllı kamera serisinin yeni modelini çıkaran Samsung EX2F ile Wi-Fi ve F1.8 ve F1.4 lensleri ile yüksek çözünürlükte görüntü yakalama imkanı sunuyor.

Tüm kompakt fotoğraf makineleri arasında en iyi ve en canlı görüntüyü sağlamak için dizayn edilen makine geniş diyafram açıklığı (F1.4) 24mm lensleri ile düşük ışık altında bile net görüntüler sağlayabiliyor. Bu özellikler parametre ve modlar arasında hızlı geçiş ve değişiklik sağlayarak kullanıcılara iyi bir deneyim sağlıyor.

1342434144_samsungex2fback.jpg

Ayrıca manuel kontrol edilebilen çift yönlü çevirme anahtarı nesnelerin fotoğraflarını çekerken kolaylık sağlıyor. EX2F'nin F1.4 24 mm genişliğindeki lenleri F 2.8 makinelere göre dört kat daha iyi görüntü sunar. Sensördeki ışık miktarı ve görüntü kalitesi %20 zoom oranını da %10 artırıyor. Buna en büyük etki lens sisteminin dört asferik ve iki yüksek reaktif lens içermesi ve 9 grupta 11 öğeden oluşmasıdır.

1342434200_samsungex2ffront.jpg

3 inç Swivel AMOLED ekrana sahiptir. Batarya ömrü ise performansa göre oldukça etkileyici. Samsung bu kamerada Akıllı Panel kullanıcı ara yüzünü kullanmış. Samsung'un WiFi bulunduran Smart kamera serisinin son modeli olan bu cihaz Cloud sistemiyle bilgisayarınıza resimleri kolayca aktararak yedekleme imkanı da sunuyor. Ayrıca resimler kolaylıkla Facebook ve sosyal paylaşım sitelerinde paylaşılabiliyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.