Donanım

ECS Alaşım Bobinlerin yeni nesili hazır!

Elitegroup (ECS) anakart dayanıklılığı ve kararlılığını hiper alaşım şok bobinleriyle geliştiriyor.

ECS Alaşım Bobinlerin yeni nesili hazır!

Elitegroup Computer Systems (ECS) yeni geliştirdikleri Hiper Alaşım Şok Bobinleriyle anakart dayanıklılığı ve kararlılığında çitayı tekrar yükseltmekte. ECS'nin altın kaplı alaşım bobin teknolojisinin yeni nesli yüksek enerji verimliliği ve düşük ısı üretimi sayesinde özellikle overclock için ideal.

Standart şok bobinleri dengesiz elektrik akımı ya da ağır iş yükü altında yanabilir ya da tüm sistemin kapanmasına yol açabilirler. ECS'nin Hiper Alaşım bobinleri, ECS'nin şok bobini teknolojisinde yaptığı geliştirmeler ve kullanılan yüksek kaliteli hammadeler sayesinde 1.5 kat daha fazla kararlılık sağlar.

Sıradan şok bobinlerine oranla ECS'nin Hiper Alaşım şok bobinleri hem %13 daha az ısı üretir, hem de dayandıkları sıcaklık aralığı 50 derece daha fazladır. Üstelik, ECS Hiper Alaşım Şok Bobinleri endüstri standartlarından %30 daha iyi enerji tasarrufu sağlarlar. Çalışma sıcaklıklarının fazlasıyla iyi olması ve çok iyi enerji verimliliği sayesinde bu yeni bobinlerin kullanıldığı ECS anakartları en aşırı overclock ve en zorlu çalışma şartlarında tam performanslarını sergiler.

ECS'nin geliştirdiği Hiper Alaşım Bobinler aşınmaya ve paslanmaya dirençlidir, dolayısıyla daha uzun ve güvenilir bir çalışma ömrü sağlarlar. Ek olarak, yeni ECS bobinlerin verimli enerji kullanımı elektrik tüketimini düşürür, daha düşük elektromagnetik enterferans (EMI) oluşturur. Tüm bunlar daha güvenli ve kararlı bir çalışma ortamının anahtarıdır.

ECS'nin Z77H2-A4 anakartı bu yeni bobinler sayesinde geliştirilmiş kararlılık, yüksek verimlilik ve uzun ömür avantajlarından ilk yararlanacak ürünümüz. ECS, önümüzdeki günlerde Hiper Alaşım bobinler diğer anakartlarına da entegre edecek.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.