Donanım

Eğlence için daha çok alan sunan DriveStation

Buffalo, Panasonic video kameralar, VieraTV’ler ve Blu-ray kaydediciler için yeni DriveStation’ı sunar

Eğlence için daha çok alan sunan DriveStation

Buffalo Technology’nin yeni DriveStation HD-AVSU3 ürünü, bellek alanının yalnızca Panasonic video kameralarda değil, Viera TV’llerde ve Panasonic Blu-ray kaydedicilerde de nasıl kolayca genişletilebileceğini kanıtlıyor. Buffalo Technology ve Panasonic, 2010 yılından bu yana ev eğlence ve bellek kapasitesi teknolojileri arasındaki etkileşimi artırmak için işbirliği içindedir.

Depolama ve stili birleştiren nihai iç tasarım

Bu harici sürücüde, depolama alanından çok daha fazlası var. HD-AVSU3 üst seviyede hız için USB 3.0 bağlantısı içerir. Ve pek çok Panasonic ürünü hali hazırda bu standardı desteklemektedir. Yeni DriveStation HD-AVSU3, video kameralar, TV’ler ve Blu-ray kaydedicilerdeki bellek alanını boşaltarak, herhangi bir kaydın anında taşınabilmesini sağlar. Sürücü, ultra-hızlı USB 3.0  girişi ile herhangi bir Windows veya Mac PC ile uyumludur. Buffalo Technology’nin DriveStation HD-AVSU3 ürünü, yüksek güçlü, cazip fiyatlı ve kullanıcı dostu USB harici disk depolaması sunmaktadır. Tüm Panasonic kameralar ve Viera TV’lerde bulunan USB girişleri sayesinde Buffalo DriveStation doğrudan bir harici disk gibi bağlanabilir ve cihazıların bellek kapasitesini, etkileyici bir şekilde bir veya iki terabayt arttırabilir.

Ultra sessiz DriveStation HD-AVSU3, farklı iç tasarımlara kusursuzca uyum sağlayan parlak piyano siyahı kaplaması ile herhangi bir yaşam alanı için gizli ama güçlü bir arkadaştır. İki metrelik USB 3.0 kablosu DriveStation ile birlikte verilir, ayrıca güçlü bir multimedya bellek sürücüsü de Panasonic kameralar için bir bağlantı kablosu ile birlikte gelir.

1363691632_hd-avsu3vm1.jpg

Buffalo Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Ürün Pazarlama Direktörü Fabien Rousseau, “Hem Panasonic hem de Buffalo yüksek kaliteli ürünlere inanan Japon üreticilerdir. En iyi kullanıcı deneyimini sağlamak için, Buffalo Technology’nin HD-AVSU3 ürünü Panasonic'in mühendislik departmanı ile yakın işbirliği içinde geliştirilmiştir. Müşterilerimiz artık TV’den kaydı ve akışını tek tuşa basma kolaylığında yaşamanın keyfine varacak“ şeklinde belirtiyor.

1363691660_hd-avsu3vo1.jpg

Panasonic Avrupa Pazarlama TV Grubu Ürün Pazarlama Müdürü Markus Wagenseil ise, “Viera ürünlerimizin USB kayıt fonksiyonu ile birlikte sorunsuz çalışan Buffalo’nun yeni DriveStation HD-AVSU3 ürünü sayesinde, tüketicilerin tüm Plazma ve LED TV'lerimizdeki deneyimi gerçek bir ‘tak-çalıştır’ ve güvenilir çözüm haline geliyor” şeklinde belirtiyor.

Yeni DriveStation HD-AVSU3’ü destekleyen Panasonic ürünleri şunlardır:

Video kamera

HC-X920M,HC-X920,HC-X929,HC-X910

HC-V720M,HC-V720,HC-V727,HC-V710

HC-V520M,HC-V520,HC-V510,

HC-V210M,HC-V210,HC-V201

TV

ZT60, VT60, GT60, WT60, DT60, FT60

Kaydedici

DMR-BWT720, DMR-PWT520, DMR-PWT420, DMR-HW220, DMR-HW120

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.