Donanım

En çılgın selfie çubuğu! (Video)

Bu selfie çubuğunun yaptıklarına şaşıracaksınız!


Son yılların en popüler hareketi selfie çılgınlığı oldu. İnsanlar en güzel selfie görüntüyü almak için birbirleriyle yarışıyor ve sosyal medyada paylaşıyor.

Selfie çılgınlığı telefon üreticilerini de harekete geçirdi ve firmalar en iyi ön kameraya sahip telefonu yapmak için birbirleriyle yarıştı.  Bunu selfie çubukları takip etti ve çeşitli modellerde selfie çubukları ile kullanıcılar daha geniş açılı selfie görüntüler almaya başladı.

1463658188_https-blueprint-api-production.s3.amazonaws.comuploadscardimage89704selfieextendgif2.gif1463658207_https-blueprint-api-production.s3.amazonaws.comuploadscardimage89706selfiefangif2.gif

En ilginç selfie çubuğu ise Thinkmodo’dan geldi. Otomatik selfie çubuğu donanımı ile de dikkat çekiyor. Bir tuşla kendi uzayan selfie çubuğu, saçlara rüzgar etkisi yaratmak için de bir çift fana sahip. Eğer karanlıkta çekim yapıyorsanız hiç endişe etmeyin. Selfie çubuğundaki bir çift LED paneller, beyaz ışık ile yüzünüzü aydınlatacak.

Bu selfie çubuğu çok harika görünüyor ve muhtemelen tüm selfie meraklıları almak isteyecektir. Ancak kötü haber bu ürünü şimdilik almanız imkansız Çünkü bu gülünç derecede ustaca yapılan selfie çubuğu, UnREAL adlı TV dizisi için yapılmış ve önümüzdeki sezon için bir viral promosyon kampanyasını amaçlıyor. Eğer kampanya başarılı olursa satışa çıkarılabilir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.