Donanım

Energizer’ın Türkiye distribütörü Datagate Bilgisayar oldu

Datagate, Avenir Telecom’la “Energizer” ürünlerinin dağıtıcılığı konusunda sözleşme imzaladı.

Energizer’ın Türkiye distribütörü Datagate Bilgisayar oldu

Datagate, Avrupa’nın önde gelen üreticilerinden Avenir Telecom’la “Energizer” ürünlerinin dağıtıcılığı konusunda sözleşme imzaladı. Bundan böyle Energizer’ın cep telefonu aksesuarları, AV (Audio Video), veri kabloları ve notebook adaptörü ürünlerinin Türkiye’deki distribütörlüğünü Datagate yapacak.

Enerji çözümleri konusunda kendini kanıtlamış Energizer markası, bilişim sektörünün öncüsü Index Grup bünyesinde faaliyet gösteren Datagate ile yaptığı işbirliğiyle, cep telefonu şarj cihazları, ses ve görüntü kablolarının yanı sıra notebook adaptörü ürünleriyle Türkiye’ye hızlı bir giriş yapıyor.

1364210613_energizer1.jpg

Öncelikli hedefleri arasında zincir elektronik mağazaları ile telekom sektöründe faaliyet gösteren dağıtıcılar olan Energizer, her türlü cep telefonu kullanıcısına hitap eden çoklu konnektörlü araç tipi ve duvar tipi şarj cihazları ile piyasadaki tüm marka ve modeldeki cep telefonuna hitap etmeyi planlıyor.

1364210643_energizer3.jpg

İlk etapta cep telefonu pazarına hâkim olmayı hedefleyen marka, özellikle “üçü bir arada” ürün konsepti ile kullanıcılarına her ortamda uygun şarj çözümüne ulaşma imkanı sağlıyor. Evrensel ve markaya özel üretilmiş notebook şarj adaptörleri ile kullanıcılara seyahat etme özgürlüğü de sunan Energizer, aynı zamanda görüntü ve ses sistemleri için ürettiği nikel ve altın kaplamalı kablo çözümleri ile tüketici elektroniği pazarında kendine yer bulmayı amaçlıyor.

1364210629_energizer4.jpg

Datagate Genel Müdürü Salih Baş, Avrupa’nın önde gelen üreticilerinden Avenir Telecom’la başlattıkları iş ortaklığından büyük mutluluk duyduklarını belirtti ve “Datagate güvencisiyle Türkiye pazarına giriş yapan Energizer’ın, ürün yelpazemizi genişletmesinden ve Avrupa’daki Telekom sektörüyle iş ortaklığımızı pekiştirmesinden dolayı çok mutluyuz” dedi.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.