Donanım

Epson TW5350 ile 11 Yıl Boyunca Her Güne 1 Film!

Epson’un yeni ev sineması projektör modeli TW5350 ile 332 inç boyutunda sinema keyfi…

Epson TW5350 ile 11 Yıl Boyunca Her Güne 1 Film!

Sizler için sojn dönemde birçok projeksiyon incelemesi yaptık. En sık karşılaştığımız sorulardan birisi olan "Projeksiyon mu alayım yoksa 4K TV mi" blinmezliğinin neresindesiniz bunu bilemeyiz ama ortadaki en önemli gerçek; yeni nesil projeksiyonların hem teknoloji anlamında geliştiği hem de fiyat olarak artık alınabilir seviyelere ulaştığıdır.

Epson'da bu bağlamda ürün portföyünü geliştirmeye devam ediyor.. Epson’un verilerine göre yeni ev sineması projektör modeli TW5350 ile her gün 1 film izleseniz 11 yıl boyunca lamba ömrüne sahip olabilirsiniz.

1452516221_eh-tw5350.jpg

Dev ekranda film, TV ve spor keyfi

TW5350 ile 332 inçe kadar Full HD görüntü alabiliyor. Ayrıca trapezoid düzeltme sayesinde, hizalanmış görüntü elde etmek artık çok kolay.

Keskin, pürüzsüz görüntüler

Yüksek parlaklık ve canlı renkler için Epson'un 3LCD teknolojisine sahip olan yeni model, 2.200 lümen yüksek Beyaz ve Renkli Işık Çıkışı (CLO) ve 35.000:1 dinamik kontrast oranına sahip. TW5350 yüksek teknolojisiyle parlak, net renkler ve derin siyahlar sunarken, standart 2D videoları 3D'ye de çevrilebiliyor.

Akıllı kontrol

Epson'un iProjection akıllı uzak uygulaması, EH-TW5350'nin tüm akıllı cihazlardan kontrol edilebilmesini ve ayarlarının değiştirilebilmesini sağlıyor. Miracast özelliği sayesinde Android telefon veya tabletlerden video aktarımı da mümkün. 

Dahili hoparlör

Her ne kadar öncelikle ayrı bir ses sistemi ile birlikte kullanılmak üzere tasarlanmış olsa da, EH-TW5350 üzerindeki 5W hoparlöre sahip.

TEMEL ÖZELLIKLER

Uygun maliyetli, yüksek performanslı ev sineması: Videoları hem 2D hem de 3D olarak görüntüler

Pürüzsüz, hızlı hareket eden aksiyon: Kare Enterpolasyonu ve Ayrıntı Arttırma

Gelecek 11 yıl boyunca her gün bir film izleyin1 : 7.500 saat lamba ömrü

iProjection Kablosuz görüntü aktarım uygulaması: Projektörü akıllı cihazla kontrol edin

Wi-Fi ve Miracast: Android cihazlardan video akışı sağlayın

Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 829 $+KDV

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.