Donanım

Epson’dan yeni endüstriyel etiket yazıcı

Epson LabelWorks LW-Z900FK, sağlam tasarımı sayesinde en zorlu çalışma ortamlarında dahi Al & Bas otomasyonu sağlıyor.

Epson'dan yeni etiket yazıcısı

Etiket baskısı çözümlerinde birçok farklı modelle hizmet sunan Epson, dış mekan kullanımına yeni bir soluk getirdi. Darbeye ve suya dayanıklı Epson LabelWorks LW-Z900FK özellikle zorlu şartlarda çalışanlara uygun olarak tasarlandı. Zaman ve maliyet tasarrufu sağlayan yeni model endüstriyel etiket yazıcısı; tesisat, inşaat gibi dış mekan gerektiren sektörler ve tüm zorlu koşullar için ideal.

Model ayrıca ses/video kablolaması dahil tüm elektrikli kablolama uygulamalarında, data haberleşme ekipmanlarında; ofis ve fabrika gibi tüm işyerlerinde ilgili mekanlarda, server odası gibi yüksek önem taşıyan bölümlerde tesisat etiketleme uygulamalarının daha hızlı ve verimli yapılmasını sağlar.

Epson’dan yeni endüstriyel etiket yazıcı - Resim : 1

LabelWorks LW-Z900FK, 4 ila 36 mm arası yedi farklı bant genişliği ve tümü 9 m uzunluğa kadar ölçülü şeritlerde bulunan üç farklı kalıp kesim etiketini kullanabilir. Ekonomik bant kullanılan model ekstra tasarruf için 1mm’ye kadar küçük etiket kenar boşlukları sunarak atıl baskı alanını en aza indirir.

Bununla birlikte ısıya dayanıklı, karanlıkta parlayan, yansıyan ve daha pek çok tipte etiket bu cihazda kullanılabilir. LabelWorks LW-Z900FK, aynı zamanda net 360 dpi çözünürlükte kaliteli etiket baskı garantisi verir. Dayanıklı dış yapısı ve elle taşımaya imkan sağlayan tasarımı endüstriyel ortamlarda dahi evde kullanırmış gibi rahat hissettirir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.