Donanım

Erkekçe işler için erkekçe bir tablet, Panasonic Toughpad FZ-E1

Panasonic Toughpad FZ-E1 tablet hem dayanıklı hem de üstün özelliklere sahip.

Erkekçe işler için erkekçe bir tablet, Panasonic Toughpad FZ-E1

Eğer tabletiniz elde tutma konusunda sorunlu ise sonuç cihazınız için ölümcül olabilir. Tabii ki cihazınızı iyi tutamadığınız için yere düşme olasılığı oldukça yüksek. Sürekli düşen bir tablet ise sonunda kırılacaktır. Ancak yeni Panasonic Toughpad FZ-E1 ile her şey yolunda ve tabletiniz hep sağlam.

5 inç ekrana sahip tablet çağrılara cevap vermenize de olanak sağlayarak size akıllı telefon deneyimi sunuyor. Toughpad FZ-E1, 5 inç 720 x 1280 çözünürlüğe sahip ekran ve dört çekirdekli 2.3GHz Qualcomm Snapdragon 800 CPU tarafından desteklenmektedir. Arkasında bir 8MP kamera ve ön yüzünde 1.3MP kamerası mevcut. 6200mAh pile sahip cihaz, bu pil ile 14 saat sürekli internette gezinmenize izin veriyor. İşletim sistemi olarak ise Windows 8.1 önceden yüklü olarak geliyor.

1403606404_toughpad-windows-phone.jpg

Cihazda bulunan süperkapasitör özelliği sayesinde iki dakika içinde pilini değiştirebileceksiniz ve bu süre içinde cihazınız kapanmayacak. Ayrıca 30 dakika boyunca 5 metre derinlikte suda kalabilecek kadar suya dayanıklı. Cihazın Wi-Fi versiyonu 1849 $ iken, 1899 $ etiketi ile de 4G LTE bağlantısı olan bir model satın alabilirsiniz.

Aşağıda ve sonraki sayfalarda cihazın tanıtım ve dayanıklılık testlerinin olduğu videoları inceleyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.