Donanım

Esnek akıllı telefon!

Akıllı telefonlar için yeni bir teknoloji geliyor.


Geleceğin vazgeçilmez akıllı telefon aksesuarı olmaya aday bu ekran kırılmayan bir yapıya sahip. Günümüzde tabletlerin internet,dökümanlar ve daha fazlası için kullanımı kolaylaştıran ortalama ekran boyutu 10.7-inç.

Bu konseptin arkasındaki fikir kullanım kolaylığı. Akıllı telefonlar inanılmaz derecede kapasiteye sahip, güçlü cihazlar fakat rahatlığını ön plana çıkaran en önemli özelliklerden bir tanesi hiç şüphesiz ekran boyutları.

1341045197_1.jpg


Hatta Galaxy Note 5.3-inç ekranıyla ortalama bir tabletten daha küçük ve haberlere göz atma,ebook,sunumlar ve diğer işlevler için çok rahat kullanım sağlayamıyor. Plastik mantıklı bu ekran ekrana bağlı plastik-transistor ile çalışıyor. WiFi ya da Bluetooth ile bağlantı sağlanabiliyor ve akıllı telefonun bataryasının,dokunmatik ekranının ve bazı uygulamalarının yerini alabiliyor. Örneğin fotoğraf çekerken bu ekranı kullanabiliyorsunuz.

1341045215_2.jpg

Tabletler için bu ekranın batarya ömrüne görmezden gelinemez bir katkısı söz konusu. LCD yada  OLED teknolojilerinin henüz gerisinde olsa da rahatlık bakımından oldukça kullanışlı bir cihaz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.