Donanım

G-Technology G-Dock Ev fiyat ve özellikler – İnceleme

Harici disk kategorisinde devrim

G-Technology G-Dock Ev fiyat ve özellikler – İnceleme

199$ fiyatla gelen kullanımı kolay, USB 3.0 kombinasyonlu ve Thunderbolt bağlantı destekli en rahat harici disklerden biriyle tanışın: G-Technology G-Dock Ev. İsmi biraz uzun olabilir ancak fiyatı ve kullanışlı olması bakımından tavsiye edilebilecek bir cihaz.

2 TB depolama alanı USB 3.0 ve Thunderbolt teknolojisi ile hem kullanımı rahat hem de hızlı olması diğer hard disklere fark atmasını sağlayan özellikleri arasında yer alıyor. Geçtiğimiz yıl gelen G-RAID gibi kullandığı RAID 1 ya da RAID 0 ile iki koldan kullanım sağlayarak işleri hızlandırıyor.

1377953610_g-dockev4610x404.jpg

300$ civarında gelen bu cihazlar arasında en iyi fiyat seçeneğine sahip. Çoklu modüler tasarımı da başarılı noktalarından biri. Aslında 2 TB hafıza az olarak değerlendirilebiliyor. Ancak 2 TB hafıza yeterliyse cihazda bulabileceğiniz başka eksik ya da kusur bulunmuyor.

1377953626_g-dockev17610x404.jpg

Cihazlar arası paylaşımı da hızlı ve kolay kılıyor. 2.5 inç büyüklüğündeki cihazın 4TB’lık versiyonlarının yakında çıkması bekleniyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.