Donanım

Galaxy Camera NX sızdırıldı!

Samsung'un Androidli kamerası, Galaxy Camera NX sızdırıldı!

Galaxy Camera NX sızdırıldı!

Daha önce Samsung’un 2012 yılında tanıtılan ilk nesil Galaxy Camera’nın halefi olarak EK-GN120 kod adlı kamerayı bu yıl piyasaya süreceği söylenmişti. Ancak yeni gelen bilgilere göre Samsung EK-GN120 Galaxy Camera’dan çok farklı bir cihaz olarak karşımıza çıkacak.

Cihazın ürün adı GC100/120 değil GN100/120 olarak geçiyor. Kod adının başında bulunan GC Galaxy Camera anlamına geliyor. Bu kod muhtemelen ürünün NX cihaz olarak sınıflandırılacağı anlamına gelecektir. Geçen yıl şirketin 2013 yılında, Android işletim sistemi üzerinde çalışan en az iki yeni NX modeli tanıtacağı söylentileri zaten vardı.

1371137549_samsung-685x300.jpg

Yeni kameranın özellikleri henüz bilinmiyor ancak kameranın 20 megapiksel sensör ile geleceği söyleniyor. Sızan fotoğraf kameranın objektifinin değiştirilebilir olduğunu gösteriyor. Android işletim sistemine sahip yüksek özellikli bir kameranın nasıl olacağını görmek oldukça ilginç olacak.

Büyütmek için üstüne tıklayın!

Büyük ihtimalle Samsung, 20 Haziran’da düzenleyeceği etkinlikte bu Galaxy NX Camera modelini tanıtacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.