Galaxy S 3 gelmedi fakat kullanım kılavuzu geldi, indirilebilir!

Amiral geminin kullanım kılavuzunda yeni detayların hepsini bulabileceksiniz!

Galaxy S 3 gelmedi fakat kullanım kılavuzu geldi, indirilebilir!

"Samsung'un, adına binlerce haberin açıldığı, eşsiz özelliklerle piyasaya sunulacak telefonu, yeni amiral gemisi Samsung Galaxy S 3, sonunda 3 Mayıs'ta Londra'da tanıtılmış, lansmandan gelen ilk detayları ve görüntüleri sizler için paylaşmıştık."

"Ön incelemesini sizler için hazırlayıp , yeni Samsung Galaxy S 3'ün ülkemizde belki de en çok merak edilenlerden birisi ise fiyatı idi. Geçtiğimiz günlerde Samsung'un yeni amiral gemisinin fiyatı da resmi olarak ilk ağızdan belli olmuştu. Daha önce ABD ve Avrupa merkezli olarak 16 GB modelinin 620 euro olacağı söyleniyordu. Fakat bugün Tayland'da yapılan resmi açıklama ile birlikte rakam net ve kesin olarak, ilkağız Samsung'dan geldi.  Tü rkiye'ye vergileri ve paylar eklendiğinde 1700 civarında bir rakam ortaya çıkıyordu."

1337510124_20120519042820galaxys3.jpg

Bütün bu detayları hatırlayacak olursanız, sizinle önceki haberlerimiz paylaşmış, Galaxy S 3 hakkında merak edilenleri bir nebze olsa da gidermiştik. Samsung'un yeni amiral gemisi Türkiye'de henüz satışa sunulmadı fakat, Samsung geçtiğimiz saatlerde yeni geminin kullanım kılavuzunu kullanıcılar için internette indirilmek üzere sundu.

Kullanım kılavuzunda yeni amiral geminin tüm detaylarını çok rahat bir şekilde bulabilir, göz gezdirebilirsiniz. Aynı zamanda Samsung Galaxy S 3'ün püf noktaları ve ilginç kontrol yöntemleri'ni bulabileceksiniz. Samsung'un yeni amiral gemisinin kullanım kılavuzunu buradan ücretsiz bir şekilde indirip inceleyebilirsiniz.