Donanım

Google'ın tableti Nexus'un özellikleri sızdırıldı!

Google'ın yeni tabletinin özellikleri sızdırıldı!

Google'ın tableti Nexus'un özellikleri sızdırıldı!

Geçtiğimiz günlerde adına bir çok haber ve metin yazılan Google'ın yeni tableti Nexus hakkında yepyeni bir haberle karşınızdayız. Google'ın bu sene çıkartılması beklenen yeni tableti Nexus'un ilk yansıyan özellikleri geçtiğimiz saatlerde sızdırılarak internette paylaşıma sunuldu.

Güvenilir bir kaynak tarafından haberin geldiği iddia eden TechnoBuffalo adlı web sitesi, yeni Nexus'un özelliklerini piyasaya sızdırdı. Tabletimiz 7 inçlik dev ekranı ile karşımıza çıkıyor. Yüzlerce uzman ve analist tarafından adının Nexus olarak çıkacağı tahmin edilen yeni tabletin adı haricinde hemen hemen tüm özellikleri sızdırıldı.

1338057609_nvidia7621338033922.jpg

Aylardır beklenen tabletin donanım üreticisi olarak başında ASUS yer alıyor olacak.  27 Haziran'da Google tarafından I/O etkinliğinde tanıtılması bekleniyor. Tanıtımdan hemen sonra Temmuz ayında satışa sunulması beklenen tablette aynı zamanda Android'in yeni sürümü Jelly Bean'un yüklü geleceği söyleniyor. Cihazda dört çekirdekli Tegra3 mimarisinin kullanılacağı belirlenirken fiyatının da $200 gibi makul bir fiyatla satışa sunulması bekleniyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.