Donanım

Galaxy S 3'ün zil sesi ve duvar kağıtları sızdırıldı!

Samsung'un amiral gemisinin zil sesleri, duvar kağıtları ve yeni ses tanıma özelliği olan S Voice internete sızdırıldı!

Galaxy S 3'ün zil sesi ve duvar kağıtları sızdırıldı!

Samsung'un, adına binlerce haberin açıldığı, eşsiz özelliklerle piyasaya sunulacak telefonu, yeni amiral gemisi Samsung Galaxy S 3, sonunda 3 Mayıs'ta Londra'da tanıtılmış, lansmandan gelen ilk detayları ve görüntüleri sizler için geçtiğimiz haftalarda paylaşmıştık.

Ön incelemesini sizler için hazırlayıp , yeni Samsung Galaxy S 3'ün ülkemizde belki de en çok merak edilenlerden birisi ise fiyatı idi. Geçtiğimiz günlerde Samsung'un yeni amiral gemisinin fiyatı da resmi olarak ilk ağızdan belli olmuştu. Daha önce ABD ve Avrupa merkezli olarak 16 GB modelinin 620 euro olacağı söyleniyordu. Fakat bugün Tayland'da yapılan resmi açıklama ile birlikte rakam net ve kesin olarak, ilkağız Samsung'dan geldi.  Türkiye'ye vergileri ve paylar eklendiğinde 1700 civarında bir rakam ortaya çıkıyordu.

1337274059_samsung-galaxy-siii.jpg

Yeni amiral geminin Türkiye için ön siparişleri bazı firmalar tarafından alınmaya başlarken, Galaxy S 3'ün iç detayları yani zil sesleri ve duvar kağıtları gibi iç donanımları internete sızdırıldı.

Hatırlayacak olursanız Galaxy S 3'ün sızan bir tek zil sesleri ve duvar kağıtları olmadı, aynı zamanda ROM'u da internete sızmış, yeni ami ral geminin deneyimini yaşamak isteyenler sınırsız bir şekild indirip kullanabiliyorlardı. Amiral geminin zil sesleri ve daha fazlası için deneyimli kullanıcılar buradan ulaşabilir:  XDA-Developer sayfasına

Diğer sızdırılanlar arasında Galaxy S 3'ün muhteşem ses tanıma özelliği olan S Voice yer alıyor. Bu bildiğiniz siri uygulamasınının alternatifi olarak Samsung tarafından geliştirilmiş bir uygulamadır. Kullanım için Root'lu bir cihaza ve ICS yani Android 4.0'a sahip olmalısınız. XDA-Developers forum başlığına tıklayarak  S Voice'u ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.