Donanım

Google'ın Project Glass gözlüğü anlatıldığı gibi değilmiş

Google'ın "Project Glass" gözlük teknolojisinin videolarda tanıtıldığı gibi olmayacağı söyleniyor.

Google'ın Project Glass gözlüğü anlatıldığı gibi değilmiş

Google'ın son dönemlerde dillerden düşmeyen hayal özelliklere sahip gözlüğünden kötü haberler geldi. Haberlere göre Google'ın "Project Glass" gözlük teknolojisinin videolarda tanıtıldığı gibi olmayacağı söyleniyor.

1337771226_google-project-glasslargevergemediumlandscape.jpg

Meraklılarının sabırsızlıkla beklediği gözlüğün tanıtım videosunda uyarılar ve diğer bilgiler, kullanıcının baktığı yerde görünüyordu, ancak gerçekte gözlüğün bu kadar uç özelliklere sahip olmayacağı ortaya çıktı. Google'ında bunu itiraf ettiği gelen haberler içinde.

1337771147_project-glass.png

Söylenenlere göre bir Google yetkilisi gözlüğü anlatırken, Project Glass'ın bilgileri "şemsiyenin kenarının olduğu yerde" gösterecek demiş. Ayrıca, Google yetkilisinin söylediğine göre videoda gösterilen renkli grafikler yerine daha çok basit bir görüntü ile bilgiler görünecek. Anlayacağınız Project Glass gözlüğün, anlatılıp videolarda gösterildiği gibi geleceğe yönelik bir ürün olması bir hayal. Fakat yine de bu özellikleriyle de teknoloji ve gelecekteki yatırımlar için iyi bir ürün.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.