Donanım

Galaxy S3 , iPhone 4S'i ezdi geçti!

Samsung'un amiral gemisi Apple'ın iPhone 4S'ini geri plana itti!

Galaxy S3 , iPhone 4S'i ezdi geçti!

Dünyanın en iyi mobil cihazlarını üreten iki dev üretici firmanın geçtiğimiz günlerde en yeni akıllı telefonları karşılaştırıldı. Bir yanda geçtiğimiz günlerde Türkiye'de satışa sunulan Samsung'un yeni amiral gemisi Galaxy S3 yer alırken, diğer tarafta Apple'ın göz bebeği iPhone 4S  yer alıyor.

uSwitch'ın geniş çaplı yaptığı araştırmalar ve anketlerin sonuçlarına göre, Galaxy  S3 çıktığı günden beri İngiltere'nin en popüler mobil telefonu haline geldiği ortaya çıktı. iPhone 4S tüm dünyada yaptığı satışlarla birlikte geçtiğimiz ay Samsung'un amiral gemisini bir nebze olsa da geçmeyi başarsa da Samsung tahtı kimseye kaptırmamada oldukça ısrarcı davranarak birinci sırayı tekrardan aldı.

https://www.teknolojioku.com/application/static/data/news/665x300/samsung-iphone.jpg

"HTC'nin One serisi, ilk 10'da üç sırayı kaplıyor; Sony'nin ise ilk 10'da sadece bir cebi bulunuyor. Galaxy S II, peşpeşe 11 aydır birinci sırada kalmayı başarmış bulunuyor. Galaxy S II, şu an üçüncü sırada. Apple iPhone 4S ikinci sırada iken iPhone 4 şu an yedinci sırada yer alıyor."

Mart ayında global bir şekilde en çok aranan mobil cihazların listesi şu şekilde;

1. Samsung Galaxy S III
2. iPhone 4S (16GB)
3. Samsung Galaxy S II
4. HTC One X
5. Samsung Galaxy Ace
6. Samsung Galaxy Note
7. iPhone 4 (16GB)
8. HTC One S
9. HTC One V
10 Sony Xperia S

Yorumlar
Misafir
dis goruntu haric s2 den fazla bir ozellige sahip degil.biraz daha hizli.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.