Donanım

Şirket değişime gidince akıllı telefon da rafa kaldırıldı!

Dünyanın en iyi yazılım firmalarından Sony'nin geçtiğimiz günlerde hayata geçiremediği projesi ortaya çıktı!


Sony son zamanlarda mobil cihazlar sektöründe giriştiği projelerin hemen hemen tamamını hayata geçirmeyi başardı. Bildiğimiz üzre Sony geçtiğimiz aylarda Ericsson'un tamamını satın almış, şirketin ismini sadece Sony olarak değiştirmişti.

Hayata geçirmek için üzerinde çalıştığı projelerden birisi geçtiğimiz günlerde ortaya çıktı. Şirketin iki isim kullandığı dönemde Windows Phone'lu bir telefon üretmek için giriştiği hatta bir tane prototipini de hazırlayıp deneme aşamasına getirmişti. Geçtiğimiz günlerde internete düşen Sony'nin rafa kaldırdığı akıllı telefonunun kod adının Julie olduğu öğrenildi.

1338906616_2012060411500091772.jpg

Ortaya çıkan görüntülerde Sony tarafından üretilmesi beklenen akıllı telefonun kızaklı QWERTY klavyeye sahip olduğu ve Windows Phone'un eski bir sürümünü çalıştırdığı göze batıyor.

Şirket ayrıldığından beri Sony yaptığı hiçbir açıklamada Windows Phone'lu akıllı telefonlara dair herhangi açıklamada bulunmamış, geleceğe yönelik herhangi bir çalışma yapmamıştı.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.